Organizatorzy Audioriver Festival zapowiadają kolejną edycję wydarzenia

fot. Artur "AEN" Nowicki / Audioriver 2022
Festiwale Zapowiedzi
Audioriver 2022

W poniedziałkowe południe, 3 października 2022, organizatorzy jednego z największych letnich festiwali muzycznych w Polsce - Audioriver Festival - opublikowali w swoich mediach społecznościowych podsumowanie tegorocznej edycji wydarzenia i podzielili się planami na kolejny rok.

Audioriver 2022 – podsumowanie

To była wyjątkowa edycja płockiego festiwalu – nie tylko dlatego, że była największą do tej pory, ale także ze względu na warunki pogodowe, przez które okazała się również najbardziej wymagającą. Między 29 a 31 lipca, po raz pierwszy w pełnym formacie od 2019 roku, odbyła się piętnasta, jubileuszowa edycja Audioriver Festival. Do historii przeszły m.in. niezapomniane występy dwóch duetów – brytyjskiego Bicep oraz Jurka Przeździeckiego z A_GIM-em.

PŁOCK AUDIORIVER 2022 – relacja MiastO! Żyje UMP

Sprawdź także: Audioriver Festival 2022 – relacja muno.pl (część 1 oraz część 2)

Niestety, w tym roku pogoda wyjątkowo nie była łaskawa zarówno dla festiwalowiczów, jak i organizatorów, co naturalnie zrodziło wiele problemów logistycznych, począwszy od roszad w programie, po zalane pole namiotowe czy kłopoty z płatnością. Nie zmienia to faktu, iż włodarze imprezy stanęli na wysokości zadania, dokładajac najlepszych starań, by uczestnicy mogli w jak największym wymiarze cieszyć się z pobytu w Płocku, bez obaw o znakomite wystepy, komfort czy bezpieczeństwo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W najnowszym oświadczeniu organizatorzy podsumowują tegoroczny festiwal oraz wymieniają trudności, z którymi się musieli zmierzyć. Wiele osób obawiało się o przyszłość festiwalu, tymczasem jego szefostwo rozwiało wszelkie wątpliwości – w mediach społecznościowych pojawiła się również zapowiedź kolejnej, przyszłorocznej edycji festiwalu – Audioriver Festival 2023.

Pełne oświadczenie do przeczytania poniżej.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →