Organizatorzy Audioriver Festival zapowiadają kolejną edycję wydarzenia

fot. Artur "AEN" Nowicki / Audioriver 2022
Festiwale Zapowiedzi
Audioriver 2022

W poniedziałkowe południe, 3 października 2022, organizatorzy jednego z największych letnich festiwali muzycznych w Polsce - Audioriver Festival - opublikowali w swoich mediach społecznościowych podsumowanie tegorocznej edycji wydarzenia i podzielili się planami na kolejny rok.

Audioriver 2022 – podsumowanie

To była wyjątkowa edycja płockiego festiwalu – nie tylko dlatego, że była największą do tej pory, ale także ze względu na warunki pogodowe, przez które okazała się również najbardziej wymagającą. Między 29 a 31 lipca, po raz pierwszy w pełnym formacie od 2019 roku, odbyła się piętnasta, jubileuszowa edycja Audioriver Festival. Do historii przeszły m.in. niezapomniane występy dwóch duetów – brytyjskiego Bicep oraz Jurka Przeździeckiego z A_GIM-em.

PŁOCK AUDIORIVER 2022 – relacja MiastO! Żyje UMP

Sprawdź także: Audioriver Festival 2022 – relacja muno.pl (część 1 oraz część 2)

Niestety, w tym roku pogoda wyjątkowo nie była łaskawa zarówno dla festiwalowiczów, jak i organizatorów, co naturalnie zrodziło wiele problemów logistycznych, począwszy od roszad w programie, po zalane pole namiotowe czy kłopoty z płatnością. Nie zmienia to faktu, iż włodarze imprezy stanęli na wysokości zadania, dokładajac najlepszych starań, by uczestnicy mogli w jak największym wymiarze cieszyć się z pobytu w Płocku, bez obaw o znakomite wystepy, komfort czy bezpieczeństwo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W najnowszym oświadczeniu organizatorzy podsumowują tegoroczny festiwal oraz wymieniają trudności, z którymi się musieli zmierzyć. Wiele osób obawiało się o przyszłość festiwalu, tymczasem jego szefostwo rozwiało wszelkie wątpliwości – w mediach społecznościowych pojawiła się również zapowiedź kolejnej, przyszłorocznej edycji festiwalu – Audioriver Festival 2023.

Pełne oświadczenie do przeczytania poniżej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →