Występ, który musiał zostać zarejestrowany. A_GIM & Jurek Przezdziecki live z Audioriver trafił do sieci!

Fot. Tomek Kamiński
News
jurek przezdziecki, agim, sezon, audioriver

Wrzucony do sieci wspólny występ A_GIMA i Jurka Przezdzieckiego dla koneserów dobrego techno oznacza dobre zwieńczenie września.

Są takie sety, do których chce się wracać. Usłyszane na żywo przypominają najlepsze emocje, przyprawiają o gęsią skórkę. Nie wszystkie z nich jest nam dane posłuchać z odtworzenia. Nie ma reguły nagrywania wszystkich w czasie rzeczywistym. Z jednej strony szkoda, z drugiej momenty z „tu i teraz” są na wagę złota. Niby nie do powtórzenia w słuchawkach i głośnikach zacisza domowego, jednak od przybytku głowa nie boli. Od dobrych występów tym bardziej.

Czytaj również: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Udało się

Dlatego niezwykle entuzjastycznie należy przyjąć fakt wrzucenia do sieci drugiego wspólnego występu A_GIMA i Jurka Przezdzieckiego w formule improwizowanego live actu. Udostępniony polskiej platformie SEZON doczekał się premiery po dwóch miesiącach od zakończenia Audioriver, festiwalu, na którym dwójka znakomitych producentów wystąpiła pierwszego dnia na Scenie Kosmos.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Spędziliśmy dużo czasu w studio, gdzie szlifowaliśmy idealny workflow i narzędzia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i chcemy się z Wami tym podzielić. Przygotujemy w pełni improwizowany live, który oparty będzie o dwa zestawy modularne i grooveboxy. Będzie technicznie, ale chyba nie ma sensu zdradzać więcej szczegółów?

– Jurek Przezdziecki przed pierwszym wspólnym występem

Czytaj również: Drugi sezon Munocastu – czas, start! A_GIM: „Autorytety muzyczne zastąpił Spotify”

Blisko siedemdziesięciominutowy set pełen jest modularnych dźwięków, czyniąc z niego techno nagranie w najlepszej odsłonie. Dobrą nowiną dla słuchaczy może być także krążąca w kuluarach wieść o przyszłych wydawnictwach obu panów. Jak bardzo niepotwierdzone wieści okażą się tylko plotką, pokażą najbliższe miesiące. Póki co cieszmy się, że A_GIM & Jurek Przezdziecki live jest ogólnodostępny.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →