Audioriver Festival 2022 i wszystkie emocje w jednym miejscu. Nasza fotorelacja najlepiej to oddaje

Fot. Artur AEN Nowicki
Festiwale News
Audioriver 2022

Trzyletnie oczekiwanie na kolejną edycję Audioriver swój finisz miało wraz z ostatnią sekundą Sun/day. Wiele emocji, radości, ale i frustracji wynikającej z irytującego deszczu przewinęło w trakcie trzech ostatnich dni lipca.

Audioriver. Nareszcie

Na swój sposób była to edycja wyjątkowa. Największa pod względem powierzchni, liczby scen i na pewno najdłużej wyczekiwana. Całe 3 lata kazano nam czekać na ponowną wizytę w Płocku, tak więc wyczekiwania względem festiwalu, wykraczały poza jakąkolwiek skalę. Widoczne gołym okiem radość, ekscytacja, ale i momentami frustracja biły z twarzy tysięcy spragnionych popularnego „Audio”.

Czas podsumowań z pewnością nadejdzie. Organizatorzy już teraz jednak mogą czytać opinie na temat ich wydarzenia pod różnego rodzaju wpisami i artykułami podsumowującymi piętnastą edycję. Nam również przypadły w udziale dwa teksty o tegorocznym audio, podobnie jak fotorelacja autorstwa niezawodnego Artura Nowickiego. Znany w środowisku muzyczno-klubowym AEN wykonał dla nas jak zwykle najwyższej jakości zdjęcia oddające klimat i charakter Audioriver Festival 2022.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2022. Sprawdź naszą fotorelację

Audioriver Festival 2022 i wszystkie emocje w jednym miejscu. Nasza fotorelacja najlepiej to oddaje
Fot. Artur AEN NowickiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →