Najsłynniejsza techno-toaleta Berlina się zmienia. HÖR zapowiada nowości

fot. Inverted-audio.com
News
HÖR w nowej odsłonie

Słynna platforma streamingowa HÖR zaprezentowała nową ofertę dla fanów elektroniki.

HÖR w nowej odsłonie

HÖR uruchomi nową stronę internetową, która zawierać będzie usługę subskrypcji. Dzięki niej użytkownicy będą mogli wspierać oddolnie popularną niemiecką platformę, otrzymując w zamian dostęp do ekskluzywnych treści, zaproszenia na specjalne wydarzenia i okazyjne zniżki na zakup produktów związanych z muzyką.

Standardowe audycje radiowe będą nadal dostępne i będzie można je słuchać zarówno na żywo, jak i korzystając z archiwum. Za dodatkową opłatą subskrybenci otrzymają możliwość wejścia do bogatej biblioteki zawierającej wszystkie dotychczasowe audycje. Tam będzie można stworzyć również swój osobisty profil umożliwiający zapisywanie ulubionych setów i utworów. Co ciekawe, z tego poziomu użytkownicy będą mogli również moderować sekcję „komentarze na żywo”. Nowa strona i usługa subskrypcji zostaną uruchomione 17 października.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najsłynniejsza techno-toaleta Berlina się zmienia. HÖR zapowiada nowości
fot. Telekom Electronic Beats

Niemiecka łazienka

HÖR został założony w 2019 roku i rozwinął się znacznie w czasie pandemii COVID-19. To właśnie wtedy przez charakterystyczną, przypominającą łazienkę, scenerię studyjną, przewinęła się cała masa DJ-ów i producentów. Tak występ w HÖR wspomina Chino:

Muszę przyznać, że granie w HÖR wspominam o dziwo naprawdę super. O dziwo, ponieważ zawsze brakuje mi tego elementu bezpośredniego kontaktu ze słuchaczami, gdy granie muzyki tanecznej wyrywa się z klubowego czy festiwalowego kontekstu. Jeszcze granie dj seta ok, ale w przypadku grania live jest to trochę obca sytuacja. Do tego zupełnie nowe miejsce też często nie pomaga. W HÖR jednak miałem takie wrażenie, jakie się ma, grając w klubie u przyjaciół. Myślę, że to trochę przez mile spędzony dzień ze znajomymi, ale też przez fajnych ludzi, którzy prowadzą HÖR. Muszę przyznać, że dawno nie grałem w tak dobrych warunkach. I nie myślę tutaj o samej dynamice, ale też panoramie i detalach. Na serio super zaadaptowane jest to studio pod tym kątem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

hor

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →