Najsłynniejsza techno-toaleta Berlina się zmienia. HÖR zapowiada nowości

fot. Inverted-audio.com
News
HÖR w nowej odsłonie

Słynna platforma streamingowa HÖR zaprezentowała nową ofertę dla fanów elektroniki.

HÖR w nowej odsłonie

HÖR uruchomi nową stronę internetową, która zawierać będzie usługę subskrypcji. Dzięki niej użytkownicy będą mogli wspierać oddolnie popularną niemiecką platformę, otrzymując w zamian dostęp do ekskluzywnych treści, zaproszenia na specjalne wydarzenia i okazyjne zniżki na zakup produktów związanych z muzyką.

Standardowe audycje radiowe będą nadal dostępne i będzie można je słuchać zarówno na żywo, jak i korzystając z archiwum. Za dodatkową opłatą subskrybenci otrzymają możliwość wejścia do bogatej biblioteki zawierającej wszystkie dotychczasowe audycje. Tam będzie można stworzyć również swój osobisty profil umożliwiający zapisywanie ulubionych setów i utworów. Co ciekawe, z tego poziomu użytkownicy będą mogli również moderować sekcję „komentarze na żywo”. Nowa strona i usługa subskrypcji zostaną uruchomione 17 października.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najsłynniejsza techno-toaleta Berlina się zmienia. HÖR zapowiada nowości
fot. Telekom Electronic Beats

Niemiecka łazienka

HÖR został założony w 2019 roku i rozwinął się znacznie w czasie pandemii COVID-19. To właśnie wtedy przez charakterystyczną, przypominającą łazienkę, scenerię studyjną, przewinęła się cała masa DJ-ów i producentów. Tak występ w HÖR wspomina Chino:

Muszę przyznać, że granie w HÖR wspominam o dziwo naprawdę super. O dziwo, ponieważ zawsze brakuje mi tego elementu bezpośredniego kontaktu ze słuchaczami, gdy granie muzyki tanecznej wyrywa się z klubowego czy festiwalowego kontekstu. Jeszcze granie dj seta ok, ale w przypadku grania live jest to trochę obca sytuacja. Do tego zupełnie nowe miejsce też często nie pomaga. W HÖR jednak miałem takie wrażenie, jakie się ma, grając w klubie u przyjaciół. Myślę, że to trochę przez mile spędzony dzień ze znajomymi, ale też przez fajnych ludzi, którzy prowadzą HÖR. Muszę przyznać, że dawno nie grałem w tak dobrych warunkach. I nie myślę tutaj o samej dynamice, ale też panoramie i detalach. Na serio super zaadaptowane jest to studio pod tym kątem.hor

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →