Jamiroquai wznowią serię swoich najlepszych albumów

fot. Weraveyou.com
News
Jamiroquai świętuje trzydziestkę

Ikoniczne płyty grupy Jamiroquai ukażą się na nowo w najbliższych miesiącach.

Jamiroquai świętują trzydziestkę

Jamiroquai zamierzają wznowić serię winylowych albumów, aby uczcić 30 urodziny pierwszego oficjalnego wydawnictwa zespołu. Debiutancka płyta brytyjskiej grupy, Emergency On Planet Earth, wydana została pierwotnie w 1993 roku. Teraz trafi znowu do sprzedaży z okazji National Album Day (14 października), który w tym roku celebruje debiutanckie albumy.

Zespół wyda również ponownie swój album nr 5, A Funk Odyssey, (4 listopada) oraz nr 6, Dynamite, (11 listopada) i komplikację High Times (2 grudnia). Ostatnie wydawnictwo, będące zbiorem największych przebojów zespołu, obejmujące lata 1992-2006, ukaże się również w innych formatach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Krążek A Funk Odyssey z 2001 roku zostanie wznowiony jako podwójny LP na czarnym winylu, podobnie jak album Dynamite z 2005 roku, który zostanie wydany 11 listopada 2022 roku. Wreszcie High Times: Singles 1992 -2006 będzie wypuszczony 3 grudnia na nowo w trzech formatach. Po raz pierwszy w historii komplikacja będzie dostępna na winylu i zawierać będzie dodatkowy utwór zatytułowany You Give Me Something.

Jamiroquai – Emergency on Planet Earth

Ikona lat 90.

Muzyczne lata dziewięćdziesiąte nie byłyby tym samym bez Jamiroquai. Znakiem rozpoznawczym zespołu był, jest i będzie charyzmatyczny wokalista – Jay Kay. Jego kapelusze, szybkie samochody, specyficzny styl tańca i iście rock’n’rollowy styl życia to marka sama w sobie. Jednak Jamiroquai to nie tylko dopracowany w najmniejszych szczegółach wizerunek sceniczny. Powstały w 1992 roku w Paryżu brytyjski zespół to osiem studyjnych albumów, które rozeszły się w ponad 25 milionach egzemplarzy, i ponad 20 singli szturmujących listy przebojów.

Jamiroquai wznowią serię swoich najlepszych albumów
fot. Weraveyou.com


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →