Jamiroquai wznowią serię swoich najlepszych albumów

fot. Weraveyou.com
News
Jamiroquai świętuje trzydziestkę

Ikoniczne płyty grupy Jamiroquai ukażą się na nowo w najbliższych miesiącach.

Jamiroquai świętują trzydziestkę

Jamiroquai zamierzają wznowić serię winylowych albumów, aby uczcić 30 urodziny pierwszego oficjalnego wydawnictwa zespołu. Debiutancka płyta brytyjskiej grupy, Emergency On Planet Earth, wydana została pierwotnie w 1993 roku. Teraz trafi znowu do sprzedaży z okazji National Album Day (14 października), który w tym roku celebruje debiutanckie albumy.

Zespół wyda również ponownie swój album nr 5, A Funk Odyssey, (4 listopada) oraz nr 6, Dynamite, (11 listopada) i komplikację High Times (2 grudnia). Ostatnie wydawnictwo, będące zbiorem największych przebojów zespołu, obejmujące lata 1992-2006, ukaże się również w innych formatach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Krążek A Funk Odyssey z 2001 roku zostanie wznowiony jako podwójny LP na czarnym winylu, podobnie jak album Dynamite z 2005 roku, który zostanie wydany 11 listopada 2022 roku. Wreszcie High Times: Singles 1992 -2006 będzie wypuszczony 3 grudnia na nowo w trzech formatach. Po raz pierwszy w historii komplikacja będzie dostępna na winylu i zawierać będzie dodatkowy utwór zatytułowany You Give Me Something.

Jamiroquai – Emergency on Planet Earth

Ikona lat 90.

Muzyczne lata dziewięćdziesiąte nie byłyby tym samym bez Jamiroquai. Znakiem rozpoznawczym zespołu był, jest i będzie charyzmatyczny wokalista – Jay Kay. Jego kapelusze, szybkie samochody, specyficzny styl tańca i iście rock’n’rollowy styl życia to marka sama w sobie. Jednak Jamiroquai to nie tylko dopracowany w najmniejszych szczegółach wizerunek sceniczny. Powstały w 1992 roku w Paryżu brytyjski zespół to osiem studyjnych albumów, które rozeszły się w ponad 25 milionach egzemplarzy, i ponad 20 singli szturmujących listy przebojów.

Jamiroquai wznowią serię swoich najlepszych albumów
fot. Weraveyou.com

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →