Theo Parrish na nowej składance DJ-Kicks

fot. Facebook / Theo Parrish
News Zapowiedzi
Theo Parrish

Eklektyczny producent z Detroit, Theo Parrish, będzie kolejnym artystą popularnej serii oficyny !K7. Wyjątkowy miks o nazwie Detroit Forward będzie składać się z 19 utworów. Wydawnictwo stanowi "celebrację teraźniejszości i przyszłości muzyki rodzinnego miasta artysty".

Theo Parrish w hołdzie Detroit

Prawie wszystkie kawałki z nadchodzącego wydawnictwa będą dostępne wyłącznie w tym miksie. Jedynym utworem, który został zaprezentowany wcześniej, jest Real Deal – minimalistyczna miniatura autorstwa Parrisha oraz Duminie DePorresa, zaprezentowana na początku tego roku.

Theo Parrish & Duminie DePorres – Real Deal

Detroit tworzy, ale rzadko naśladuje. Dlaczego? Słyszymy i widzimy, jak wiele innych miejsc inspiruje się moim miastem, więc nie trzeba szukać inspiracji nigdzie indziej. W regionie Wielkich Jezior zawsze jest coś więcej pod powierzchnią – wiele więcej niż to, co jest tym wierzchołkiem góry lodowej, który przyciąga ludzi. Co z tymi, którzy przeciwstawiają się tradycji oraz omijają niedokładne definicje, często podawane z zewnątrz? Ten miks jest realnym obrazem

– powiedział Theo Parrish.

Ian Fink – Moonlite (Duality/Detroit Version)

Premiera wydawnictwa już 28 października.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: W USA już więcej osób pali trawę niż papierosy. I to nie wszystko

Theo Parrish – ekscentryk miksu

Parrish stał się znany ze swoich eklektycznych setów oraz wczesnych wydawnictw, w których miksował i inspirował się klasycznym brzmieniem disco, jazzu, soulu i nowej fali. W jednym z artykułów Vice stwierdził, że „jego długie sety to mistrzostwo miksu Czarnej muzyki, które mają walory zarówno rozrywkowe, jak i edukacyjne”.

Theo Parrish Boiler Room London DJ Set (2010)

W zeszłym roku Theo Parrish wydał w oficynie Neroli dwa remiksy utworu Love To The World Patricka Gibina i Kaidi Tathama.

Patrick Gibin, Kaidi Tatham, Josh Milan – Love To The World (Theo’s Vocal Mix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →