Audioriver Festival 2023. Ruszyła sprzedaż biletów. Kup swój już teraz

Fot. Artur AEN Nowicki
News
Audioriver Festival 2023 - bilety

Święto rodzimej elektroniki zaczyna się już dziś. Na Biletomat.pl ruszyła sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycję Audioriver Festival. Wejściówki kupisz, klikając w przycisk po prawej stronie artykułu. Wyjazd do Płocka nigdy nie był prostszy.

Zgodnie z tym, co mogliście przeczytać już wcześniej w jednym z naszych artykułów, organizatorzy Audioriver Festival potwierdzili, że przyszłoroczna edycja odbędzie się, a ponadto przedstawili oficjalną datę imprezy. Najlepsza elektronika wybrzmi ponownie na płockiej plaży w dniach 28-30 lipca.

Jak co roku będziemy bawić się przy dźwiękach granych przez czołówkę zagranicznych i polskich artystów oraz artystek. By mieć pewność, że nie ominie Was jedno z najważniejszych wydarzeń w imprezowym kalendarium roku 2023, już dziś zaopatrzcie się w bilety. Od teraz możecie kupić je za pośrednictwem naszej bileterii – Biletomat.pl. Wystarczy, że klikniecie link poniżej lub w przycisk w prawym górnym rogu strony.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bilety na Audioriver Festival 2023 już dostępne! Kup je na Biletomat.pl

Audioriver Festival 2023 - bilety już w sprzedaży. Gdzie kupić?
Audioriver Festival 2023, fot. Audioriver

Audioriver Festival 2023. Nowości i zmiany

Organizatorzy Audioriver Festival, mając na uwadze doświadczenia tegorocznej, niełatwej edycji, już teraz zapowiedzieli wprowadzenie szeregu zmian i nowości. Teren imprezy ma zostać możliwie najlepiej zabezpieczony na wypadek deszczu tak, by uczestnicy mogli bez trudu brać udział w koncertach i setach didżejskich, korzystać z rozmaitych stref czy po prostu odpoczywać. Co więcej, rozrosnąć ma się także baza noclegowa. Dotychczasowe pole namiotowe najprawdopodobniej zostanie przeniesione, a jego powierzchnia powiększona tak, by móc pomieścić jak największą liczbę chętnych. Piotr Orlicz-Rabiega, pomysłodawca i główny organizator Audioriver Festival, zapowiedział także nawiązanie rozmów z władzami miasta i hotelami, by możliwie najkorzystniej dla uczestników rozwiązać kwestię dostępności i cen miejsc noclegowych na terenie Płocka i okolic.

Audioriver Festival 2023 - bilety już w sprzedaży
Audioriver Festival, fot. Zosia Paśnik dla Muno.pl

Audioriver Festival 2023. Muzyka i edukacja

Zmianie ma ulec także aranżacja terenu samego festiwalu, która ma być o wiele bardziej urozmaicona niż do tej pory. Co więcej, organizatorzy chcą przemycić klimat Sun/Day tak, by był on obecny również podczas pozostałych dni imprezy.

Audioriver Festival będzie kontynuować rozwój w kierunku proekologicznych rozwiązań. Ważną kwestią będzie również edukacja, w tym podejmowanie tematyki społeczności LGBT+. Zgodnie z deklaracjami organizatorów, duży nacisk zostanie położony na uczestników z niepełnosprawnościami, dla których przygotowane mają zostać specjalne rozwiązania umożliwiające komfortowy udział w imprezie.

Audioriver Festival - fot. Artur AEN Nowicki
Audioriver Festival – fot. Artur AEN Nowicki

To, co pozostaje niezmienne, to oczywiście dokładanie najlepszych starań, by line-up Audioriver Festival spełnił najwyższe oczekiwania. Nie zabraknie topowych polskich i zagranicznych artystów i artystek, obecni będą również najbardziej obiecujący debiutanci. Już dziś nie możemy doczekać się kolejnego spotkania na plaży w Płocku!

Audioriver Festival 2023. Kup bilety na Biletomat.pl i spotkaj się z nami w Płocku

Przypominamy – Audioriver Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-30 lipca. Bilety na to wydarzenie kupicie na stronie Biletomat.pl.

Audioriver Festival 2023 - kup bilety
Audioriver Festival, fot. Artur AEN Nowicki dla Muno.pl


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →