Asy z rękawa. Audioriver Festival 2023 odkrywa kolejne karty

News
Audioriver Festival 2023

W jednym ogłoszeniu organizatorzy Audioriver Festival pogodzili oczekiwania fanów takich projektów jak MELT, Dekmantel czy Possession. Niemożliwe? A jednak. Najświeższy drop artystów i artystek tegorocznej edycji płockiego festiwalu należy do jednego z najlepszych w ostatnich latach. Sprawdźcie sami.

Jedno kliknięcie i masz to! Kup bilety na Audioriver Festival na Biletomat.pl

Zaczynamy odliczać miesiące do ponownego spotkania na plaży w Płocku. Organizatorzy Audioriver Festival 2023 nieustannie starają się podgrzewać atmosferę i konsekwentnie dostarczają nam nowych informacji, w tym nie tylko tych związanych z line-upem imprezy. Jak już wiemy, zmieni się nieco charakter, ale i kształt festiwalu. Ewolucja dotyczyć będzie m.in. terenu, na którym odbywa się impreza. Zmiany zapowiadają się wielce obiecująco. Już dziś nie możemy doczekać się momentu, gdy przekonamy się o nich na własnych oczach.

Audioriver Festival 2023. Po swojemu, lecz w zgodzie z trendami

Pierwsze ogłoszenie artystów i artystek, którzy wystąpią na Audioriver Festival 2023, miało miejsce już w ubiegłym roku i zaskoczyło gatunkowym zróżnicowaniem. Organizatorzy śledzą trendy na współczesnej scenie klubowej, w tym rosnące w siłę nurty, których reprezentanci i reprezentantki zostały zaproszone do Płocka. Dywersyfikacja gatunkowa to szczególna wartość, podobnie jak bookingi mniej znanych, co nie oznacza, że mniej cenionych postaci sceny elektronicznej. O tym, czyja obecność została już potwierdzona w line-upie Audioriver Festival 2023, przeczytacie tutaj. Tymczasem pora na kolejne danie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2023 – drugie ogłoszenie

Jak wspominałem we wstępie, organizatorzy płockiego festiwalu połączyli ze sobą kilka dość odległych światów. Z jednej strony mamy doskonale znane nazwy, które w jednej chwili budzą emocje szerokiej publiczności. Z drugiej, wśród ogłoszeń nie brakuje najbardziej obiecujących debiutantów i debiutantek ostatnich lat, na których występy w Polsce czekaliśmy z wypiekami na twarzy. Z trzeciej, otrzymaliśmy postacie, których być może w Płocku się nie spodziewaliśmy, lecz – ku naszej uciesze – zobaczymy i usłyszymy, bo są to postacie już niemal kultowe w określonych kręgach.

Audioriver Festival 2023. Oto nowi artyści i artystki w line-upie imprezu

Od surowego, rejwerskiego techno, przez skąpane w słońcu disco i revival brytyjskiego brzmienia, aż po elektronikę w symfonicznym wydaniu. Najnowsze ogłoszenie Audioriver Festival już tu jest i należy do jednego z najciekawszych, jakie widzieliśmy w ostatnich latach. Nie mogło zabraknąć polskich akcentów. Przekonajcie się sami.

Bou ft. Haribo


Chloé Caillet

Chloé Caillet – fot. Facebook

Kevin de Vries

Kevin De Vries – fot. Facebook

KI/KI

KI/KI – fot. Sven Bijma

Mandidextrous

Mandidextrous – fot. Facebook

Moderat

MODERAT – fot. Birgit Kaulfuss

Palms Trax

Palms Trax – fot. Facebook

Trym

Trym – fot. Facebook

We Rob Rave

We Rob Rave – fot. Facebook

Worakls Orchestra

Worakls – fot. Facebook

KAMP!

Kamp! - fot. facebook.com/kampmusik/
Kamp! – fot. Facebook

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypomnijmy – Audioriver Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-30 lipca. Bilety na to wydarzenie kupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →