Audioriver Festival ogłasza pierwszy konkurs tegorocznej edycji!

Fot. Marcin Najdenov
News
Audioriver

Audioriver rozdaje bilety na tegoroczną edycję festiwalu. Do zgarnięcia są 2 karnety na nadchodzące wydarzenie. Płocki szlagier na swoich kanałach ogłosił właśnie konkurs na nazwy dla nowo powstałych scen bassowych. Do dzieła!

Audioriver Festival. Konkurs z karnetami dla kreatywnych

Audioriver Festival zaprasza na pierwszy w tym roku konkurs, w którym do zgarnięcia będą 3-dniowe karnety na tegoroczną edycję płockiego festiwalu. Jak przybliżyć się do wygranej? Na Audioriver sceną reprezentującą bassowe brzmienia była do tej pory wyłącznie jedna scena Hybrid. To tutaj pojawiali się najlepsi reprezentanci gatunku. W tym roku pojawi się kolejna sccena skierowane w stronę fanów d’n’b, nu breaks, jungle, UK bass, dubstep, garage czy grime.

Audioriver
fot. Marcin Najdenov

Przy okazji wprowadzenia kolejnej sceny bassowej, Audioriver szuka dla niej jak i wszystkim znanym namiocie Hybrid najlepszych nazw. W związku z tym zapraszamy do zabawy kreatywne głowy, które zaskoczą nas swoimi najlepszymi propozycjami. Zwycięzcy zgarniają karnety a najlepsze propozycje zmaterializują się w postaci autorskich nazewnictw scen na jednym z najważniejszych festiwali z muzyka elektroniczną w naszym kraju. Swoje pomysły wpisujcie w komentarzach pod konkursowymi postami na profilach Audioriver Festival na Facebooku i Instagramie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Marcin Najdenov

W tym roku organizatorzy AR planują zaktywizować fanów lipcowego festiwalu. Teraz także Wy będziecie mogli współtworzyć wydarzenie, stając się element aktywacji Audioriver Comm/unity, działającego w duchu crowdsourcingu . W najbliższym czasie spodziewajcie się więcej takich inicjatyw.

AUDIORIVER FESTIVAL 2023 – gdzie kupić bilety?

Zakupu karnetów na przyszłoroczną edycję Audioriver Festival, który odbędzie się między 28 a 30 lipca, można dokonywać za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Obecnie dostępne są karnety 2-dniowe w cenie 380 zł lub pełen pakiet na trzy dni w kwocie 490 zł. Druga pula potrwa do 12 lutego bądź wyczerpania zapasów.

Czytaj także: Audioriver 2023 – pierwsze ogłoszenie artystów

Przypominamy, że jesteśmy po pierwszych, programowych ogłoszeniach. Na płockiej plaży wystąpią m.in.: 175 BPM8Kays99999999Coco BryceDesireeJob JobseKrakotaTenguVTSS oraz Zuchy. Usłyszymy również kolektyw 175 BPM. Ekipę reprezentować będzie Ginee, adamformat./ i Buhhaj, którzy wystąpią na jednej ze scen bassowych. To dopiero początek, a kolejne szczegóły na temat line-upu będą się ukazywać w ciągu kolejnych miesięcy.

Audioriver 2022 – official aftermoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →