Polscy artyści i artystki ogłoszeni na Audioriver Festival 2023. Oto skład

News
Audioriver Festival 2023 PL

Po dotychczasowych ogłoszeniach, w których dominowały głównie zagraniczne nazwy (choć i polskie się pojawiały), ekipa organizatorska Audioriver Festival postanowiła zaprezentować skład rodzimej reprezentacji, która zamelduje się w lipcu tego roku na zgrupowaniu w Płocku. Selekcja robi wrażenie - sprawdźcie sami!

Do tej pory program Audioriver Festival 2023 budowany był przede wszystkim wokół światowych artystów i artystek. Co więcej, każde kolejne ogłoszenie wzbudzało niemałe emocje – zdaje się, że nadchodząca odsłona płockiej imprezy będzie należeć do jednej z najbardziej zróżnicowanych edycji od lat. Muzyka to jedno – drugie to zmiany i niespodzianki, które szykują dla nas włodarze festiwalu, a tych – według oficjalnych zapowiedzi – będzie niemało.

Audioriver Festival zwycięzcą w plebiscycie Munoludy 2023

W tym miejscu warto dodać, że Audioriver Festival kolejny raz triumfowało w plebiscycie Munoludy 2022 w kategorii Festiwal Roku Polska 2022. Podkreślmy, że wyróżnienie to zostało przyznane w ramach Nagród Publiczności, czyli wyłącznie na podstawie wyników głosowania czytelników i czytelniczek Muno.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejna statuetka w dorobku płockiej imprezy to dowód uznania za lata włożone w rozwój rodzimej kultury klubowej i organizację jednego z najważniejszych festiwali w kraju. To zarazem także kredyt zaufania na przyszłość – oczekiwania bywalców i bywalczyń Audioriver Festival rosną z roku na rok, a sama ekipa organizatorska nie zamierza spoczywać na laurach.

Pomimo wypracowanej latami pozycji oraz kolejnych sukcesów, wydarzenie nieustannie się rozwija, a nadchodząca edycja ma być tego najlepszym przykładem. Zgodnie z wypowiedziami m.in. Piotra Orlicza-Rabiegi, głównodowodzącego przedsięwzięciem o nazwie Audioriver Festival, szykują się wielkie zmiany, które mają jeszcze bardziej podnieść poziom serwowanych wrażeń, a także klimat i komfort uczestnictwa w samym wydarzeniu.

Audioriver Festival 2023 - gdzie kupić bilety, data wydarzenia
Audioriver Festival 2022 – fot. Artur AEN Nowicki

Wyniki Nagród Publiczności plebiscytu Munoludy 2023 znajdziecie tutaj. Z kolei tutaj czekają na Was rezultaty Nagród Redakcji.

Polska reprezentacja na Audioriver Festival 2023

Jak co roku, w line-upie imprezy nie mogło zabraknąć reprezentantów i reprezentantek krajowej sceny klubowej, na której dzieje się dużo i dobrze. Pojawiają się nowe, interesujące nazwiska, lecz stara gwardia wciąż trzyma się mocno i dostarcza argumentów, że warto na nią stawiać. Co ważne, podobnie jak ma to miejsce zagranicą, również w Polsce dochodzi do zróżnicowania sceny pod kątem stylistycznym – w siłę zaczynają rosnąć gatunki, które jeszcze chwilę temu znajdowały się w niszy. Tegoroczny skład Audioriver Festival ma być odzwierciedleniem tej sytuacji – nie ma co liczyć na dominację jednego konkretnego brzmienia. Ma być świeżo i różnorodnie.

W oczekiwaniu na rozkwit wiosny, a następnie początek lata, które przyniesie nam ze sobą upragniony lipiec, dzielimy się z Wami pierwszym ogłoszeniem tak szerokiej polskiej reprezentacji na Audioriver Festival 2023:

A_gim

Audioriver Festival 2023 – A_gim

Alegria b2b Bambi Uzi

Audioriver Festival 2023 – Alegria b2b Bambi Uzi

An On Bast

Audioriver Festival 2023 – An On Bast

Anna Borsuk

Audioriver Festival 2023 – Anna Borsuk

Baasch special guest Rosa Anschütz

Audioriver Festival 2023 – Baasch special guest Rosa Anschütz

Catz’n’Dogz

Audioriver Festival 2023 – Catz 'n Dogz

Daisy Cutter

Audioriver Festival 2023 – daisy cutter

Detoxic

Audioriver Festival 2023 – Detoxic

Filip Sonik b2b Mihvu

Audioriver Festival 2023 – Filip Sonik b2b Mihvu

Fresh

Audioriver Festival 2023 – Fresh

Holoe

Audioriver Festival 2023 – Holoe

Jazxing

Audioriver Festival 2023 – Jazxing

Kapoor

Audioriver Festival 2023 – Kapoor


Naked Relaxing

Audioriver Festival 2023 – naked relaxing

NeverAfter

Audioriver Festival 2023 – NeverAfter

Pysh

Audioriver Festival 2023 – Pysh

Raidho

Audioriver Festival 2023 – Raidho

Rysy

Audioriver Festival 2023 – Rysy

Sassafras Tree

Audioriver Festival 2023 – Sassafras Tree

Sincz

Audioriver Festival 2023 – Sincz

Spectribe

Audioriver Festival 2023 – Spectribe

Truant b2b Vitcat

Audioriver Festival 2023 – Truant b2b Vitcat

VHT b2b Zuzka

Audioriver Festival 2023 – VHT b2b Zuzka

Wobler

Audioriver Festival 2023 – Wobler

Audioriver Festival – dotychczasowy line-up

Wymienieni wyżej artyści i artystki dołączają do grona, w którym znajdują się już m.in. VTSS, Moderat, Palms Trax, Klangkuenstler, Avalon Emerson czy Kevin De Vries. A to wciąż nie koniec ogłoszeń!

Wszystkie potwierdzone do tej pory nazwiska artystów i artystek, którzy pojawią się w lipcu w Płocku, oraz pozostałe informacje dotyczące Audioriver Festival 2023 znajdziecie tutaj.

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypomnijmy – Audioriver Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-30 lipca. Bilety na to wydarzenie kupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →