Audioriver ogłasza dwie nowe sceny

fot. Zofia Paśnik
Festiwale Zapowiedzi
hybrid

Ubiegłoroczna edycja płockiego Audioriver Festival była ostatnią, na której istniała scena znana z występów gwiazd muzyki basowej - mieszcząca się pod namiotem na plaży - Hybrid Tent. Kilka dni temu organizatorzy ogłosili nazwę dwóch nowych scen, które pojawią się na wydarzeniu.

Audioriver Festival. Idzie nowe

Jakiś czas temu organizatorzy festiwalu Audioriver poprosili publiczność o propozycje nazw dwóch scen, które zastąpią klasyczny Hybrid Tent, na której występowały czołowe postaci, głownie sceny drum’n’bass i dubstep, choć nie brakowało również innych gatunków elektronicznych. Doświadczeni festiwalowicze doskonale pamiętają jak w 2015 roku Tiga zrobił świetne show.

TIGA (live) – Audioriver – Płock – 25.07.2015

Rozbudowa wydarzenia o dwie kolejne sceny jest spowodowana przygotowaniem Was na jeszcze więcej muzyki basowej oraz jej bliskich gatunków. Możemy się domyślać, że na pierwszej z ogłoszonych scen – IMPACT, będzie dominowała mocniejsza i szybsza muzyka pokroju neurofunk itp., z kolei na drugiej – PULSE, będziemy mieć do czynienia z wolniejszymi, ale pełnymi basu, bardziej eksperymentalnymi formami, znanymi chociażby z muzyki kolektywu CZELUŚĆ.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koniecznie sprawdź naszą rozmowę z organizatorem wydarzenia: Munocast 015: Piotr Orlicz-Rabiega: Audioriver nikogo nie wyklucza

Audioriver Festival 2023 – bilety

Pamiętajcie, że wejściówki na tegoroczny festiwal Audioriver, który odbędzie się w dniach 28-30 lipca możecie nabyć u naszych przyjaciół z Biletomat.pl – aktualnie dostępna jest III pula biletów dwudniowych, w cenie 410 zł oraz trzydniowych za 520 zł.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →