Audioriver będzie jeszcze bardziej eko

Fot. Materiały promocyjne
Eventpromo
Audioriver i Zero Waste

Płocki festiwal Audioriver startuje z nową „zieloną” inicjatywą. Chodzi o podcast (Nie)zrównoważona Niedzielska, który poprowadzi Jagna Niedzielska.

Audioriver i Zero Waste

Od teraz w każdą kolejną środę tygodnia na platformach Spotify i YouTube czekać będzie na was nowy odcinek podcastu (Nie)zrównoważona Niedzielska. Sezon liczący 12 odcinków zakończy się 27 lipca, tuż przed startem 15. edycji Audioriver. Gośćmi programu będą m.in. Karol Okrasa, Piotr “Vienio” Więcławski, Natalia Kusiak, Joanna Jurga czy Karolina Sobańska.

Jagna Niedzielska jest rozpoznawalną twarzą idei zero waste w Polsce. Kucharka, doradczyni kulinarna, miłośniczka i propagatorka nurtu niemarnowania w kulinariach. Autorka książek Bez resztek oraz Ekologiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej. Prowadząca program Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek oraz współprowadząca Widelcem po mapie na kanale Kuchnia+. Podczas warsztatów uczy różnych technik gotowania oraz jak planować zakupy, jak przechowywać, wykorzystywać produkty całościowo i minimalizować straty. Jagna jest ambasadorką Audioriver i to z jej pomocą festiwal wprowadza kolejne ekologiczne zmiany.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2022, Jagna Niedzielska, (nie)zrównoważona niedzielska
Fot. Materiały organizatora

Na festiwal z własnym bidonem

Audioriver jako jeden z pierwszych festiwali muzycznych w Polsce zaczął wprowadzać zmiany, mające ograniczyć szkodliwość wydarzeń muzycznych dla planety. Festiwal wyeliminował jednorazowe materiały promocyjne, takie jak banery, flagi, czy balony. Elementy scenografii, a także materiały potrzebne do produkcji scen są zaprojektowane w taki sposób, aby mogły zostać wykorzystane na kolejnych edycjach

– czytamy w informacji prasowej.

Organizatorzy chwalą się również tym, że wprowadzili kontenery do recyklingu, wielorazowe kubki oraz aplikację w zastępstwie papierowych broszur informacyjnych. Na tegorocznej edycji, po raz pierwszy, Audioriver zakaże jednorazowego plastiku w strefie gastronomicznej i VIP oraz zaoferuje publiczności możliwość wchodzenia z własnym bidonem na wodę.

Audioriver 2022 – sprawdź, kto zagra

Tegoroczny line-up płockiej imprezy wygląda naprawdę imponująco. Do tej pory swój udział w festiwalu potwierdzili tacy artyści jak: : AdriatiqueAksamit, Âme b2b DixonBaaschBICEP live, CormacDasha Rush b2b Błażej Malinowski, DJ Fresh, DJ, HolographicFilip Sonik b2b Mihvu, Gorgon City, Harriet Jaxxon, Horse Meat DiscoI Hate Models, KAS:ST live, KasraLen FakiMonster, Neon Chambers liveOcto OctaPaula Temple b2b SNTS, Roi Perez, S.P.Y ft. MC LowQui, Sevdaliza, Solomun, Something Something. Bilety dostępne są pod tym adresem.

Audioriver Festival 2022
Fot. Materiały organizatora

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →