Rusza nabór do programu Audioriver Sobótka

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Audioriver Sobótka

Organizatorzy festiwalu Audioriver otworzyli nabór do programu Audioriver Sobótka, czyli wydarzeń towarzyszących muzycznej części jednego z największych festiwali w Polsce. Sprawdźcie szczegóły!

Audioriver Sobótka – dobry dzień na mieście

Od lat program Audioriver to przede wszystkim święto muzyki oraz wolności artystycznej, jak i okazja do spotkań i dialogu nie tylko na tematy branżowe, ale również społeczne. Poza koncertami popularnych artystów sceny elektronicznej możemy liczyć również na dodatkowe aktywności, takie jak panele dyskusyjne, warsztaty czy targi muzyczne. Organizatorzy festiwalu właśnie rozpoczęli nabór do tegorocznej dziennej części wydarzenia. Jeśli reprezentujesz stowarzyszenie, organizację pozarządową, klub, wytwórnię lub inne projekty, ten program jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy twórców ważnych i ciekawych inicjatyw, reprezentantów organizacji pozarządowych oraz różnych podmiotów działających w obszarze kultury czy edukacji. Jeśli ktoś działa zupełnie indywidualnie i niezależnie, ale ma pomysł na coś kreatywnego, jak ciekawy warsztat, wystawę czy inną aktywność, Sobótka to miejsce również dla niego. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły. Czekamy na zgłoszenia i z wielką przyjemnością oddamy przestrzeń do pokazania ciekawych projektów licznej festiwalowej społeczności.

– mówi Piotr Orlicz-Rabiega, szef Audioriver

Targi Muzyczne – Audioriver 2016

Zovacz także: Wyżerka, na którą długo czekaliśmy, czyli kolejni artyści zasilają line-up Audioriver 2022

15. edycja festiwalu Audioriver, która zarazem będzie pełnowymiarowym powrotem tego ogromnego wydarzenia do Płocka od 2019 roku, odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2022 roku. Tego lata na płockiej plaży zagrają gwiazdy sceny elektronicznej i nie tylko jak BICEP, The Blaze, Gorgon City, Solomun, Sevdaliza czy WhoMadeWho. Wszyscy, którzy są zainteresowani współpracą z Audioriver mogą wysyłać zgłoszenia w formularzu pod tym linkiem. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 maja 2022 roku. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Sun/Day 2019 – official aftermovie

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →