I Hate Models zapowiada album „Disco Inferno” i wypuszcza nowy teledysk

News
I Hate Models - Fot. Jordy Brada / Rotterdam Rave

Dla jednych pandemia oznacza regres twórczy, dla drugich wręcz przeciwnie. I Hate Models, jeden z czołowych artystów francuskiej sceny odsłonił pierwszą z trzech kart autorskiego projektu. Nowa wytwórnia artysty, Disco Inferno wraz z epką o tym samym tytule, ukażą się już 12 lutego.

ARTS, Monnom Black, Perc Trax, Possession, RAW, Taapion to tylko niektóre z labelów, w których swoje utwory wydawał I Hate Models. Jednak ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw, dzięki którym wypłynął na naprawdę szerokie wody, to jedno zasługuje na szczególne uznanie. Mowa rzecz jasna o utworze Daydream z Warehouse Memories EP z roku 2016.

Choć późniejsza droga, którą obrał artysta, nie wszystkim przypadła do gustu, tak pracy włożonej w rozwój nie można mu odmówić. Kolejne publikacje dodawały mu większej pewności siebie i łatwości siania scenicznego popłochu. Swoim industrialnym, surowym i rave’owym techno w dość krótkim czasie zyskał sławę, dzięki czemu regularnie gości w line-upach najlepszych wydarzeń.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

I Hate Models - "Disco Inferno"

Two Steps to… Inferno

Pomysł na wytwórnię nie wziął się znikąd. Przesiąknięty mrokiem i melancholią styl francuskiego producenta zdaje się być jego osobistą wizją na dalszy jej rozwój. Tym bardziej nazwa, Disco Inferno, jest nie tyle co trafna, co po prostu idealna. I Hate Models w punkt przedstawia swoje zamiary względem słuchaczy. Balansujący na krawędzi nieba i piekła utwór Two Steps From Heaven przesuwa granice rytmu. Od spokojnego i trzymającego w napięciu, po przeszywający i hipnotyzujący.

Dzięki swojemu pierwszemu wydawnictwu we własnej nowej wytwórni, wymownie nazwanej Disco Inferno, I Hate Models jednemu odbiorcy wskazuje możliwość inspiracji chwilą intensywnej i rozdzierającej serce nostalgii, drugiemu otwiera drzwi nowych, neuronowych ścieżek głębokich uczuć

– brzmi komunikat prasowy wytwórni.

I Hate Models – Two Steps From Heaven

Disco Inferno 01 ukaże się 12 lutego w formie dwóch wersji płyt winylowych i klasycznego digital. Oprócz w pełni zaprezentowanego Two Steps From Heaven, który znajdzie się na stronie Astronę B krążka uzupełnią utwory Sad Groove Lazy In Hell.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →