Jesień w pełni w poznańskim klubie Tama

fot. Błażej Malinowski / Facebook
Eventpromo
blazej malinowski

Robi się coraz chłodniej – to świetny moment, by ogrzać się w ciepłym klubie przy dobrej muzyce. Już w najbliższy weekend w poznańskiej Tamie sporo występów świetnych artystów lokalnej i zagranicznej sceny elektronicznej i nie tylko.

Błażej Malinowski w piątek

Weekend rozpocznie się z przytupem, i to nie byle jakim! W piątek wystąpi jedna z najważniejszych postaci współczesnej sceny techno, nie tylko w Polsce, ale i na świecie – Błażej Malinowski. Pochodzący z Torunia, a zamieszkały od lat w Berlinie artysta jest jednym z nielicznych producentów polskiej sceny klubowej, który zagrał niemal na każdym kontynencie – w 2023 roku wyruszy na tour w Australii. Wraz z gwiazdą wieczoru wystąpią również MKO oraz Rethetrax.

Monday Off – Blazej Malinowski / July 28 / 6pm-7pm

Wydarzenie jest darmowe do północy dla ludzi, którzy klikną „wezmę udział” na stronie wydarzenia na Facebooku. Dla spóźnialskich po upływie północy wejście w cenie 20 zł. Pamiętajcie, że lista jest zamykana w dniu wydarzenia o godzinie 18. Warto zdecydować się wcześniej i zaznaczyć swoją obecność, gdyż osoby spoza listy zapłacą 30 zł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ofelia na sobotni bifor

Pamiętacie postać Urszuli Mostowiak z serialu M jak Miłość? Odtwórczyni tej roli, Iga Krefft, od kilku lat aktywnie działa na scenie muzycznej pod aliasem Ofelia. Na rozpoczęcie sobotniego wieczoru artystka wystąpi w poznańskiej Tamie ze swoim pierwszy koncertem z trasy koncertowej promującej jej najnowszy album 8. Ofelia jest autorką i kompozytorką wszystkich utworów z krążka. W produkcji pomagał jej Kuba Karaś z The Dumplings.

Ofelia – Zakochana w bicie (Miranda)

Summer Contrast zapraszają Carbon Based Lifeforms

Crème de la crème! W najbliższą sobotę ekipa Summer Contrast Festival w ramach corocznej trasy promującej festiwal wraz z klubem Tama zorganizują koncert z wyjątkowymi gości – wystąpi jeden z najważniejszych współczesnych duetów elektronicznych Carbon Based Lifeforms. Wraz z Jonem Hopkinsem czy Ulrichem Schanussem z Tangerine Dream ten szwedzki zespół jest uznawany za jednych z najważniejszych przedstawicieli łączących spokojną muzykę ambientalną z klubowym psy-trance’owym, tanecznym brzmieniem. Ich twórczość cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród koneserów muzyki elektronicznej, jak i zwykłych słuchaczy, którzy potrzebują się zrelaksować przy dźwiękach muzyki i nie tylko. Uniwersalność ich twórczości widać chociażby poprzez ich popularność w streamingach (znajdują się na wielu playlistach do biegania, uczenia itd.) oraz serię wyprzedanych koncertów i festiwali, gdzie występowali jako headlinerzy. O support w orientalnym stylu zadba Gunter Schwarz oraz nowo powstały skład z rogalińskiej łąki, czyli Psychodelika. Tego nie można przegapić!

Carbon Based Lifeforms – Supersede

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →