Raidho z najnowszą EP-ką sprawdzoną na parkiecie Burning Mana

fot. materiały prasowe
News
Raidho

Raidho nie zwalnia tempa i częstuje nas kolejną, fantastyczną EP-ką Jaguar Dance. Wydawnictwo dla wytwórni Sol Selectas ujrzało światło dziennie kilka dni temu, dzisiaj przyglądamy się z bliska temu świetnemu materiałowi.

Raidho. Inspirowany szamańską kulturą

Raidho to powstały 5 lat temu projekt polskiego DJ-a i producent Simona Mattsona. Materiał wydawany pod tym aliasem to wolniejsza elektronika z elementami progresywnymi i etnicznymi. Jego nowe wcielenie zostało docenione zarówno na polskim podwórku, jak i zagranicznym. Naszego czołowego szamana mogliśmy usłyszeć na takich imprezach jak Summer Contrast, Wisłoujście, SnowFest, Tauron Nowa Muzyka i Burning Man!

Raidho z najnowszą EP-ką sprawdzoną na parkiecie Burning Mana
Raidho / fot. Daniel Rusty

RAIDHO jest jedną z dwudziestu czterech run, które tworzą najstarszą formę runicznych alfabetów pochodzących z drugiej połowy II wieku. Symbolizują ważne zmiany i rozwój we wszystkich sferach życia. Raidho to manifestacja rytmu i kosmicznej równowagi, wyznaczanej przez cykliczny ruch wschodów i zachodów słońca oraz zmiany pór roku. Wspomaga i otacza ochroną sny, pomaga też w ich właściwym rozumieniu

– tłumaczy sam artysta.

Raidho. Najnowsza EP-ka z supportem od najlepszych

Raidho wraca do wytwórni Sol Selectas ze świeżą EP-ką zawierającą trzy oryginalne utwory oraz remiksy od Ameme & NenaHalena, LUM oraz West & Hill. Wydawnictwo docenili pierwszoligowi producenci i DJ-e na całym świecie. W słowach uznania wypowiadają się tacy artyści jak Oliver Koletzki, Above & Beyond, Audiofly, Be Svendsen, Re.You, Nic Fanciulli, Agoria, German Brigante, Jamie Jones, Paco Osuna czy Guy Gerber.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Raidho Feat. T.Etno – Jaguar Dance 

Czytaj także: Polscy architekci z własnym projektem na Burning Man [wywiad]

Wszystkie utwory z najnowszej EP-ki trafiły do Top100 Organic House / Downtempo na Beatport. Flagowy utwór Jaguar Dance jest obecnie na czwartym miejscu w tym zestawieniu. Nagranie jest głęboką interpretacją klasyka Detroit techno. Długie emocjonalne intro, piękna praca perkusji i klawiszy czerpiących z oryginału w połączeniu z doskonałą muzyką od współpracownika T.Etno sprawiają, że EP-ka zrobił furorę na niejednym parkiecie. Track wylądował na samym środku pustyni w trakcie Free Burn, będącym nieoficjalną, zeszłoroczną edycją Burning Mana. Gratulujemy!

Wernisaż wystawy fotografii z Burning Man – ŚWIATY RÓWNOLEGŁE – zapraszamy!

Wernisaż wystawy fotografii Piotra Bratosiewicza ŚWIATY RÓWNOLEGŁE, prezentującej festiwal Burning Man, odbędzie się w dniach 24-25 listopada w naszej redakcji w Warszawie przy ulicy Widok 8 na 6 piętrze. Startujemy w czwartek o godzinie 12:00. Występ na wystawę jest wolny za okazaniem darmowego biletu, który możecie nabyć na stronie Biletomat. Aby być na bieżąco z informacjami o wernisażu i samej wystawie, dołączcie do wydarzenia na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →