Raidho z najnowszą EP-ką sprawdzoną na parkiecie Burning Mana

fot. materiały prasowe
News
Raidho

Raidho nie zwalnia tempa i częstuje nas kolejną, fantastyczną EP-ką Jaguar Dance. Wydawnictwo dla wytwórni Sol Selectas ujrzało światło dziennie kilka dni temu, dzisiaj przyglądamy się z bliska temu świetnemu materiałowi.

Raidho. Inspirowany szamańską kulturą

Raidho to powstały 5 lat temu projekt polskiego DJ-a i producent Simona Mattsona. Materiał wydawany pod tym aliasem to wolniejsza elektronika z elementami progresywnymi i etnicznymi. Jego nowe wcielenie zostało docenione zarówno na polskim podwórku, jak i zagranicznym. Naszego czołowego szamana mogliśmy usłyszeć na takich imprezach jak Summer Contrast, Wisłoujście, SnowFest, Tauron Nowa Muzyka i Burning Man!

Raidho z najnowszą EP-ką sprawdzoną na parkiecie Burning Mana
Raidho / fot. Daniel Rusty

RAIDHO jest jedną z dwudziestu czterech run, które tworzą najstarszą formę runicznych alfabetów pochodzących z drugiej połowy II wieku. Symbolizują ważne zmiany i rozwój we wszystkich sferach życia. Raidho to manifestacja rytmu i kosmicznej równowagi, wyznaczanej przez cykliczny ruch wschodów i zachodów słońca oraz zmiany pór roku. Wspomaga i otacza ochroną sny, pomaga też w ich właściwym rozumieniu

– tłumaczy sam artysta.

Raidho. Najnowsza EP-ka z supportem od najlepszych

Raidho wraca do wytwórni Sol Selectas ze świeżą EP-ką zawierającą trzy oryginalne utwory oraz remiksy od Ameme & NenaHalena, LUM oraz West & Hill. Wydawnictwo docenili pierwszoligowi producenci i DJ-e na całym świecie. W słowach uznania wypowiadają się tacy artyści jak Oliver Koletzki, Above & Beyond, Audiofly, Be Svendsen, Re.You, Nic Fanciulli, Agoria, German Brigante, Jamie Jones, Paco Osuna czy Guy Gerber.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Raidho Feat. T.Etno – Jaguar Dance 

Czytaj także: Polscy architekci z własnym projektem na Burning Man [wywiad]

Wszystkie utwory z najnowszej EP-ki trafiły do Top100 Organic House / Downtempo na Beatport. Flagowy utwór Jaguar Dance jest obecnie na czwartym miejscu w tym zestawieniu. Nagranie jest głęboką interpretacją klasyka Detroit techno. Długie emocjonalne intro, piękna praca perkusji i klawiszy czerpiących z oryginału w połączeniu z doskonałą muzyką od współpracownika T.Etno sprawiają, że EP-ka zrobił furorę na niejednym parkiecie. Track wylądował na samym środku pustyni w trakcie Free Burn, będącym nieoficjalną, zeszłoroczną edycją Burning Mana. Gratulujemy!

Wernisaż wystawy fotografii z Burning Man – ŚWIATY RÓWNOLEGŁE – zapraszamy!

Wernisaż wystawy fotografii Piotra Bratosiewicza ŚWIATY RÓWNOLEGŁE, prezentującej festiwal Burning Man, odbędzie się w dniach 24-25 listopada w naszej redakcji w Warszawie przy ulicy Widok 8 na 6 piętrze. Startujemy w czwartek o godzinie 12:00. Występ na wystawę jest wolny za okazaniem darmowego biletu, który możecie nabyć na stronie Biletomat. Aby być na bieżąco z informacjami o wernisażu i samej wystawie, dołączcie do wydarzenia na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!


Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →