Simon Mattson aka Raidho wystąpi na Burning Man

News

Polski projekt Raidho na jednym z najsłynniejszych festiwali świata, który "odmienia życie".

Simon Mattson aka Raidho

Zainspirowany muzyką takich producentów, jak Satori, Acid Pauli, Bedouin czy Rampue, Simon Mattson stworzył dwa lata temu nowy muzyczny projekt – Raidho. Materiał wydawany pod tym aliasem to wolniejsza elektronika z elementami progresywnymi i etnicznymi.

Raidho to manifestacja rytmu i kosmicznej równowagi

RAIDHO jest jedną z dwudziestu czterech run, które tworzą najstarszą formę runicznych alfabetów pochodzących z drugiej połowy II wieku. Symbolizują ważne zmiany i rozwój we wszystkich sferach życia. Raidho to manifestacja rytmu i kosmicznej równowagi, wyznaczanej przez cykliczny ruch wschodów i zachodów słońca oraz zmiany pór roku. Wspomaga i otacza ochroną sny, pomaga też w ich właściwym rozumieniu – tłumaczy artysta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Simon ze swoim projektem Raidho tylko w te wakacje wystąpił na m.in. Tauron Nowa Muzyka, Silberberg Festival, Intro Festival czy Big Boat Party. To jednak nie wszystko, artysta trzymał prawdziwego asa w rękawie.

Jadę na Burning Man Project z moim projektem muzycznym Raidho, gdzie dołączyłem do wspaniałej ekipy z Ibizy! W planach 5 występów, a w tym granie na campie – Playground, który należy m.in do samego Carla Coxa. Nie podam dokładnych lokalizacji i godzin grania, bo moim celem nie jest promocja samego siebie. Ciesze się, że mogę dołączyć do społeczności Black Rock City, aby dzielić się muzyką, miłością i szczęściem z ludźmi z całego świata. Jestem bardzo podekscytowany tą wyprawą i nie mogę się już doczekać tej przygody życia – zdradził artysta na swoich profilach społecznościowych.

Simon Mattson z projektem Raidho na Burning Man Project

Burning Man Project to jeden z najbardziej niesamowitych festiwali świata, który odbywa się co roku na pustyni Black Rock w Nevadzie. Impreza słynie z zapierających dech w piersiach instalacji artystycznych. Burning Man to także niesamowity muzyczny skład – niemal każdy artysta marzy o tym, by być jego częścią. Gratulujemy!

Burning ManPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →