Raidho świętuje w iście meksykańskim stylu i z doborowym towarzystwem

fot. facebook.com/raidhosound/
Eventpromo

Simon Mattson to postać doskonale znana nie tylko polskim klubowiczom. Niewielu mamy rodaków, którzy mogą pochwalić się występem m.in. na legendarnym Burning Man, a to jedynie wierzchołek jego sukcesów. Doświadczony DJ i producent na swoją markę pracuje od 20 lat, a jego dorobek doceniany jest w całym kraju. M.in. dzięki temu, udało się mu zaprosić na do świętowania jubileuszu, a przy okazji również swoich urodzin, śmietankę polskiej sceny, która wraz z nim przejmie 20 maja stołeczną Pragę Centrum. Szykuje się niezapomniana noc w meksykańskim stylu.

Na jedną noc warszawski klub i wszyscy, którzy się w nim znajdą, przeniosą się na gorący, południowy biegun Ameryki Północnej. ¡UNA FIESTA POR FAVOR! to tematyczny koncept, który ma na celu zbudować określoną, magiczną atmosferę rodem ze słynnego meksykańskiego Tulum.

Raidho, jako pomysłodawca i główny sprawca całego zamieszania, dołożył wszelkich starań, by to wydarzenie zostało dopracowane w każdym detalu. Gorący klimat i szamańskie rytuały wprawią wszystkich gości w zachwyt i zabiorą do miejsca, w którym pulsująca elektronika miesza się ze smakiem tequili i ognistym temperamentem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Raidho i Art Bar Solutions łączą siły

Nikt jednak nie opowie lepiej o imprezie niż osoby za nią odpowiadające. Dlatego oddaliśmy głos Simonowi oraz Mateuszowi Hyckiemu z Art Bar Solutions, z którym Raidho postanowił połączyć siły przy organizacji wydarzenia:

Razem z firmą Art Bar Solutions, która odpowiada za przygotowanie dekoracji i poprzednie tematyczne imprezy w Pradze Centrum, postanowiliśmy postawić na meksykańską odsłonę wydarzenia. Z jednej strony szamańskie Tulum, a z drugiej barwne obchody De Los Muertos. Na miejscu będzie możliwość zrobienia make-upu w jednym z dwóch styli.

Meksyk każdemu może się kojarzyć z różnymi rzeczami, ale dla nas najlepszym podsumowaniem będzie usłyszeć po imprezie – „ale meksyk”. Chcemy dać klubowiczom namiastkę zbliżających się letnich festiwali, ale również dać coś nowego co wizualnie obiega od tego do czego są przyzwyczajeni warszawscy bywalcy klubów. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą z nami i cała plejadą polskich djów rozpocząć gorące festiwalowe lato, które zbliża się wielkimi krokami. Będzie to również dobra okazja do spotkania się ze znajomymi, bo niewątpliwe przewiną się różne pokolenia polskiego clubbingu. ¡Vamos Amigos!

Raidho – fot. facebook.com/raidhosound/

¡UNA FIESTA POR FAVOR!, czyli Raidho świętuje

Samo wydarzenie będzie częścią celebracji 20-lecia kariery oraz urodzin autora przedsięwzięcia. Simon Mattson od lat uważany jest za jednego z najważniejszych reprezentantów rodzimej elektroniki. Lista jego sukcesów i zasług dla lokalnej sceny mogłaby zostać podzielona między kilkanaście innych osób.

Warto zaznaczyć, że sam jubilat przez lata przyjmował rozmaite aliasy, pod którymi przedstawiał kolejne oblicza swojej artystycznej wrażliwości i wirtuozerii. Szymon S., Simon S., Simon Mattson, aż finalnie Raidho, pod którym to pseudonimem występuje do dziś i o którym mówi, iż jest jest jego oczkiem w głowie.

DJ, producent i promotor, a do tego niesamowicie lubiany człowiek, który roztacza wokół siebie pozytywną aurę. Nic dziwnego zatem, że Raidho udało się skompletować skład, który można śmiało nazwać dream teamem polskiego clubbingu.

SABO & GOLDCAP playing ~ RAIDHO – Jaguar Dance feat T.Etno @ Free Burning Man

¡UNA FIESTA POR FAVOR! – kto zagra?

Prócz samego zainteresowanego, 20 maja wystąpią:

Angelo Mike I Deaf Can Dance I Easy
Foxall I Fresh I GiGi I Glasse
Leon I Nosowicz I Ricardo
Ritual Thrills I Sincz I Tenes I Weikum

Sami przyznacie – line-up jest arcymocny. Trudno znaleźć imprezę, na której spotkają się wszystkie wymienione postacie. Tym bardziej nie można przegapić takiej okazji. Koniecznie wybierzcie się na ¡UNA FIESTA POR FAVOR!.

Na koniec mamy dla Was dość ekskluzywną informację. Jak zdradził nam sam Raidho, na swojej imprezie wystąpi on w formule b2b z inną legendą polskiego djingu, a mianowicie Angelo Mike’m.

Raidho – Dreamin feat T Etno (El Mundo Remix) [Acker Records]

¡UNA FIESTA POR FAVOR! – szczegóły

Przypomnijmy – wydarzenie odbędzie się 20 maja w warszawskiej Pradze Centrum. Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 22. Koniec imprezy przewidziany jest na 6:00 rano. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Organizatorzy podkreślają, że mile widziany jest dresscode w stylu: „czy to Polska? Czy to już jest Meksyk”.

¡UNA FIESTA POR FAVOR! – materiały organizatora

Szczegóły imprezy znajdziecie na jej profilu na Facebooku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →