Selekcja: Raidho

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich artystów. Tym razem na celowniku Raidho.

Czego właśnie słuchasz?

Głównie zdrowego rozsądku 😉
W samochodzie leci tylko radio Zet Chilli. Jest to dla mnie alternatywa od tego co słyszę w weekendy w klubach.
W wolnej chwili lubię puszczać sety artystów etnicznych / orientalnych, ostatnio często odtwarzałem mixy nagrane na festiwalu Burning Man. Ale także lubię dźwięki tech house’owe, repetetywne.  Poniżej kilka przykładów:

Gdzie grasz w najbliższym czasie?

Właśnie wróciłem z Ukrainy, gdzie miałem okazję zagrać w Charkowie i w Dnieprze. W najbliższy weekend gram w klubie SQ, gdzie przejmuję na całą noc salę Chill Room podczas imprezy z Ten Walls. W ostatni piątek miesiąca supportuję Olivera Koletzki w moim rodzinnym klubie Smolna.
Najbardziej jednak nie mogę się doczekać 2 występów w Tulum. W pierwszy piątek stycznia (4.01.2019) zagram na imprezie wytwórni Sol Selectas, z którą jestem związany. Wydarzenie odbędzie się na plaży hotelu Be Tulum. Kolejna impreza będzie 9-ego stycznia w Beso Beach Tulum.
Napewno ważnym dla mnie wydarzeniem będzie impreza 5-ego grudnia w środę na Smolnej. Jest to pierwszy mój występ we współpracy z T.Etno, który znany jest ze współpracy z zespołem Tulia czy grupą teatralną Mumio. Będzie to nasz pierwszy występ razem, gdzie Tomek będzie grał na etnicznych instrumentach z różnych stron świata. Będzie bardzo ciekawie, więc zapraszam 🙂

Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Pomimo utworów poniżej, moją tajną bronią podczas występów jest edycja utworu „Tulia – Nieznajomy”, jaką zrobiłem w tym roku. Niestety jeszcze nie mogę się nim podzielić. Oficjalne wydanie przewidziane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →