Livestream „Electronic Labor Day” na rzecz Bejrutu

News
MUNO TeleGram: GIGEE - wywiad

Carl Cox, David Morales, Roger Sanchez oraz nasi rodacy - GIGEE i Raidho - zagrają dla ofiar niedawnego wybuchu w stolicy Libanu.

Bejrut – eksplozja, która wstrząsnęła całym światem

O wybuchu saletry w bejruckim porcie 4 sierpnia usłyszał cały świat. W jego rezultacie zginęło blisko 200 osób, tysiące innych zostało rannych. Dodatkowo zostało zniszczonych wiele budynków w mieście. Wybuch był jednym z największych w historii, jeśli wyeliminować bomby nuklearne.

Na to wydarzenie nie pozostali obojętni artyści z całego świata. Przed kilkoma dniami pojawiła się benefitowa składanka Nisf Madeena , na której wystąpili m.in.: Nicolás Jaar, Fatima Al Qadiri i Yunis. Przychody ze sprzedaży płyty Madeena zostaną przeznaczone na pomoc dla poszkodowanych w eksplozji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pomoc dla Bejrutu

W najbliższą niedzielę rusza natomiast specjalne wydarzenie on-line zorganizowane w ramach inicjatywy Electronic Labor Day i Beatport. Rozpocznie się ono o 13 września, jako 12-godzinny livestream z udziałem wielu gwiazd muzyki tanecznej. Wystąpią: Carl Cox, David Morales, Roger Sanchez i Pete Tong. W wydarzeniu weźmie udział również dwójka Polaków – GIGEE oraz Raidho.

GIGEE – Lullaby

Jako Muno.pl zachęcamy do oglądania livestreamu i składania datków. Pieniądze mają być podzielone na trzy inicjatywy pomocowe: Beirut Emergency Fund, Disaster Relief for Beirut Explosion Fund i Bebw’shebbek. Cel to 500 tys. Na trzy dni przed rozpoczęciem imprezy uzbierano już 50 tys. dolarów, co jest bardzo dobrym prognostykiem.

Wydarzenie będzie dostępne pod tym linkiem.

bejrut, livestreamPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →