GIGEE debiutuje EPką w berlińskim labelu Katermukke

News
Gigee
Utalentowana producentka postawiła kolejny krok w swojej karierze. Najnowsza EPka GIGEE właśnie ukazała się nakładem Katermukke.
Paulinę Gielniewską znacie zapewne z bardzo wielu inicjatyw muzycznych i okołomuzycznych – m.in. z projektu BLACSS. Tym razem poznać ją można jako artystkę i producentkę, która po latach eksplorowania rynku muzyki elektronicznej jako DJka, debiutuje w końcu jako autorka własnych nagrań.

Paryskie inspiracje

GIGEE – bo pod takim pseudonimem obecnie nagrywa Paulina – doznała muzycznego objawienia 9 lat temu, podczas wyprawy do Paryża. Wtedy to poznała lokalny underground pulsujący dźwiękami house i techno. Wiedziała od razu, że te brzmienia zdeterminują jej artystyczną przyszłość.

Gigee

Potem pojawiły się kolejne akcje i sukcesy jak udział w bitwie Red Bulla, stworzenie muzycznego kanału i społeczności skupionej wokół In the Sound We Trust.

GIGEE prezentuje Reborn Pulse

Pierwsza, debiutancka EPka została wydana 11 października nakładem berlińskiej wytwórni Katermukke. Reborn Pulse to tzw. split EP z berlińską artystką SKALA. Każda z nich dostarczyła na wydawnictwo po dwa utwory. Ze strony Pauliny są to technoidalne Moyocoyotzin i Reborn.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prócz premierowego materiału dla Katermukke, polecam mixtape GIGEE dla agencji Feast Artists, która skupia m.in. Catz ‘n Dogz.

GIGEE debiutuje w Smolnej

Producentkę usłyszycie już 15 listopada w Polsce. GIGEE zadebiutuje wówczas w klubie Smolna podczas cyklu Friends of PETS zamykając główną scenę właśnie po Catz ’n Dogz.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →