Sample lata – DJ w podróży. Tak brzmi hymn wakacji

Artykuł

Nasza akcja #samplelata dotarła do celu. Po kilku tygodniach spędzonych na podróży przez zbieranie wspomnień, komponowaniu utworu i rozmowach o muzyce i technologii, w końcu przyszła pora, by odkryć ostatnią kartę. Jak brzmi hymn lata?

Razem z Samsung zaprosiliśmy Was do wyjątkowej podróży, w czasie której staraliśmy się wydobyć z pamięci najwspanialsze letnie wspomnienia. Łącząc światy muzyki i technologii, przyglądaliśmy się temu, jak jeden wpływa na drugi, i co oba mają sobie do zaoferowania. Był to niezwykle wartościowy czas, pełny nowych wrażeń i zarazem powrotów do przeszłości. Dziś przyszła pora, by efekty tej kilkutygodniowej podróży, wielu godzin rozmów i pracy, zamknąć w całość, a raczej w dźwięk. W hymn lata.

Sample lata. Wspomnienia zapisane dźwiękami

Przez ostatnie tygodnie zbieraliśmy Wasze sample, letnie wspomnienia i wypowiedzi artystów. Podróżowaliśmy, słuchaliśmy i rozmawialiśmy. O czym? O muzyce, technologii i o tym, jak połączenie jednego z drugim pomaga w kontakcie z drugim człowiekiem, słuchaczem i codziennością, którą możemy utrwalać tu i teraz.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sample Lata

fot. Artur AEN Nowicki

Sample lata. Podróż pełna muzyki i rozmów

Zaprosiliśmy Was do przesyłania sampli, które następnie wykorzystać miał bohater naszej akcji i zarazem autor hymnu lata – A_gim. Po tym, jak przedstawiliśmy postać kompozytora utworu, porozmawialiśmy z Catz ‘n Dogz, Gigee i Chloe Martini na temat roli, jakie w ich życiu i twórczości odgrywają m.in. podróże, praca na odległość i technologia. Wspólnie spędziliśmy kilka tygodni, podczas których odbyliśmy kończącą się dziś podróż.

Sample lata. Stacja docelowa

Nareszcie dotarliśmy do ostatniej stacji na trasie naszej podróży. Do miejsca, w którym spotkały się wszystkie wspomnienia i #samplelata. Zobaczcie co do powiedzenia na temat naszej współpracy ma Agim:

Sample lata. Agim prezentuje utwór Communica

Communica – właśnie w ten sposób A_gim zatytułował utwór, co w oczywisty sposób opowiada o jego genezie – komunikacji między ludźmi, otaczającym ich światem, wspomnieniami. Przyjemne, nienachalne dźwięki przywołują letnią beztroskę. Wystarczy wsłuchać się w kompozycję, by choć na moment zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się tam, gdzie przenosimy się myśląc o wakacjach – nad morze, jezioro, w góry, w podróż, w chwile odpoczynku. Prawdziwy hymn lata. To jednak nie wszystko. Zobaczcie, jak wyglądała podróż DJa.

POSŁUCHAJ: Agim – Communica

Partnerem akcji jest Samsung.

zdjęcie główne: fot. Artur AEN NowickiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →