Sample lata – DJ w podróży. Zebraliśmy kilkaset muzycznych wspomnień

Akcja partnerska
Muno x Samsung - Akcja Sample lata

Razem z Wami i naszym partnerem - Samsung, kontynuujemy akcję Sample lata - DJ w podróży, wyjątkową wyprawę przez dźwięki i wspomnienia. Po nadesłaniu przez Was kilkuset sampli, pora na kolejny etap - skomponowanie utworu. Zabieramy się do pracy! Co będzie dalej?

Sample lata – DJ w podróży. Kilkaset dźwięków, trzy tygodnie i jeden utwór

Minęły trzy tygodnie odkąd rozpoczęliśmy naszą akcję Sample Lata – DJ w podróży. Przez ten czas przesłaliście do nas kilkaset ścieżek dźwiękowych, za które już teraz Wam dziękujemy. Ich przesłuchanie dostarczyło nam mnóstwo emocji.

Słyszeliśmy szum morza i świst wiatru w górskich szczelinach. Beztroskie śmiechy i czułe szepty. Odgłosy miasta, podróży i sportowych aktywności. Dźwięki samochodu, pociągu, roweru, łodzi, a nawet… paralotni.  Słyszeliśmy wszystko to, co jest dla Was zapisem wspomnień związanych z minionym latem. Teraz czas, by te wspomnienia ubrać w formę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zanim to nastąpi, zobaczcie pierwszy teaser!

Sample lata – Samsung x Muno.pl ZAPOWIEDŹ 1

Sample lata – DJ w podróży. Kto skomponuje hymn lata?

Zgodnie z zapowiedzią, przesłane przez Was sample staną się składowymi utworu – swoistego hymnu lata. Pracę nad nim oddaliśmy w ręce kogoś, kto na produkcji muzyki zna się jak mało kto w Polsce. Człowiek renesansu, postać, która potrafi odnaleźć się w każdym brzmieniu, artysta o otwartym umyśle, głębokiej wrażliwości, nieograniczonych horyzontach twórczych i ogromnych umiejętnościach. Jesteśmy pewni, że spod jego rąk wyjdzie unikatowe dzieło, w którym każdy odnajdzie cząstkę siebie, a zwłaszcza cząstkę tego, co pozostawiło w jego pamięci tegoroczne lato.

Sample lata – DJ w podróży. Czas na kolejny etap

Co dalej? Zgodnie z tym, co zapowiedzieliśmy inaugurując naszą akcję z Samsung, zabierzemy Was w podróż. Kolejny etap tej przygody oznacza przejażdżkę dosłownie i przenośni. Przez rzeczywistość i przez dźwięki. Już w kolejnym odcinku dowiecie się kto skomponuje hymn lata, na który złożą się przesłane przez Was sample, i w jakich okolicznościach ten utwór powstanie. To nie koniec niespodzianek. Przed Wami jeszcze mnóstwo wrażeń. Bądźcie z nami!

Galaxy A51 + A71 Family Blue

Partnerem akcji jest Samsung.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →