Catz 'n Dogz – stworzeni do miksowania. Nadchodzi jubileuszowa celebracja

Fot. facebook.com/catzndogz
Artykuł News
Catz n Dogz Made For Mixing

Artykuł zawiera treści dla osób dorosłych.
Czy masz powyżej 18 lat?


Ich wspólna przygoda rozpoczęła się dwie dekady temu i nadal trwa. Wygląda na to, że trwać będzie jeszcze długie lata. Co najważniejsze, przygoda ta pełna jest sukcesów, które możemy z dumą śledzić i - co istotne - w nich uczestniczyć. Już w najbliższą sobotę stołeczny klub Niebo przejmie najbardziej ceniony polski duet elektroniczny. Catz 'n Dogz zapraszają Was do wyjątkowej celebry z okazji swojego wspaniałego jubileuszu.

O karierze Wojtka i Grzegorza napisaliśmy już chyba wszystko. Bacznie śledzimy każdy ich krok – Muno i Catz 'n Dogz są niemal równolatkami. Podpatrywaliśmy przebieg kariery młodych chłopaków ze Szczecina, którzy po furorze, jaką wywołali na krajowym podwórku, osiągnęli międzynarodowy sukces, od lat grając na największych scenach świata klubowego.

Catz 'n Dogz. Dwie dekady podróży na szczyt

Prócz występów w najważniejszych miejscach, na najbardziej prestiżowych festiwalach i u boku najsłynniejszych nazwisk muzyki elektronicznej, Wojtek i Grzegorz nieustannie dbają o swój producencki warsztat. Kolejne premiery, autorskie kompozycje, remiksy dla czołowych artystów i artystek, EP-ki i albumy – wydawniczy dorobek Catz 'n Dogz robi wrażenie, a to przecież wciąż nie koniec. Panowie opiekują się także innymi artystami i starają się pomóc im w osiągnięciu sukcesu za sprawą prowadzenia przez siebie wytwórni – PETS Recordings, w której katalogu obok debiutantów znajdziemy pozycje dostarczone przez najbardziej cenionych twórców i twórczynie. W portfolio labelu Grzegorza i Wojtka figurują nagrania takich nazwisk jak Richie Hawtin, Groove Armada, Eats Everything czy KINK.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz - fot. Karol Grygoruk
Catz 'n Dogz – fot. Karol Grygoruk

Catz ’n Dogz rozpoczęli jubileuszową celebrę, w ramach której odwiedzą wiele miejsc. Jednym z nich jest oczywiście Warszawa. To tutaj, w stołecznym Niebie, Grzegorz i Wojtek wystąpią już w najbliższą sobotę, 20 maja. Prócz nich na scenie zameldują się Manoid i Joana.

Catz ’n Dogz – New Love

Made for Mixing. Co oznacza dla Catz 'n Dogz?

Mieszanie się stylów i gatunków muzycznych oraz współprace z wieloma fantastycznymi, niepowtarzalnymi artystami, są dla duetu Catz’N Dogz stałym elementem ich imponującej działalności. Dokładnie 20 la temu Wojtek i Grzesiek po raz pierwszy pojawili się na scenie, a tym samym rozpoczęli swoją szalenie kolorową drogę na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej. Przez lata mieli okazję współpracować z różnymi artystami, łącząc swój styl i brzmienie z twórczością takich artystów, jak Disclosure, Rufus Du Sol czu Solomun. Dzisiaj artyści pragną w wyjątkowy sposób podziękować fanom za każde osiągnięcie, które bez nich nie byłoby możliwe, a także za ogromną energię, jaką duet nieprzerwanie otrzymuje z ich strony w każdym zakątku świata. Catz’N Dogz podczas wydarzenia „Made For Mixing” zagrają wyjątkowy, jubileuszowy koncert, na który serdecznie zapraszają wszystkich zwolenników miksowania dobrej muzyki, dobrej zabawy i dobrego smaku.

Partnerem wydarzenia, będącego celebracją 20-lecia istnienia zespołu, jest marka Monkey Shoulder – 100% malt whisky. Co dla Catz’N Dogz oraz Monkey Shoulder oznacza łączące ich hasło „Made for Mixing”? Dla marki to zdecydowanie wyjątkowe koktajle, które można tworzyć na bazie miksu single maltów, co jest swoistym DNA marki. Jest to także czas na miks prawdziwych doznań smakowych i muzycznych.

Grzegorz i Wojciech podkreślają te elementy w swojej wypowiedzi:

Miksowanie muzyki i smaków prowadzi zawsze do unikalnych doświadczeń. „Made for mixing” oznacza dla nas wolność. Muzyka, którą gramy na imprezach, nigdy nie jest taka sama. Zawsze tworzymy nowe połączenia i staramy się, aby każdy nasz występ był dla publiczności niezapomnianym przeżyciem.

Catz’N Dogz obiecują, że cały jubileuszowy rok 2023 będzie wyjątkowy. W nadchodzących miesiącach czeka nas kilka wspólnych celebracji, pełnych wielu niespodzianek i zaskoczeń. Duet zawita zarówno na sceny największych festiwali, jak i do ich ulubionych klubów. Wszystko to po to, aby być blisko swoich fanów, w wyjątkowy sposób podziękować im za wspólną historię oraz zbudować niesamowitą energię i atmosferę, która będzie ich niosła wysoko przez co najmniej 20 kolejnych lat. Zacznij świętowanie z Catz’N Dogz i Monkey Shoulder już w sobotę 20 maja w klubie Niebo.

Catz ’n Dogz – Live from Niebo Warsaw (Made For Mixing)

Made for Mixing pres. Catz 'n Dogz w Niebie – bilety

Przypominamy – wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę w stołecznym klubie Niebo, a bilety na nie znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →