Catz ‘n Dogz świętują 20-lecie i przejmują Techno Balkon

Fot. materiały promocyjne artystów
Eventpromo News

Czołowi reprezentanci polskiej sceny klubowej kontynuują jubileuszową celebrację. Tym razem w ramach świętowania 20 lat kariery, Catz ‘n Dogz odwiedzą Gdańsk, gdzie zagrają na kolejnej odsłonie cyklu Techno Balkon w Hali Olivia. Emocji nie zabraknie!

Wojtek Tarańczuk i Grzegorz Demiańczuk już dwie dekady pracują na swoją markę oraz jak najlepsze zdanie o polskiej elektronice zagranicą. Catz ‘n Dogz to wciąż nasi topowi ambsadorzy na światowej scenie klubowej. Pochodzący ze Szczecina duet zaliczył występy w najbardziej renomowanych klubach globu oraz na czołowych zagranicznych festiwalach.

Catz 'n Dogz – materiały promocyjne artystów

Za sprawą swoich znakomitych produkcji i remiksów, działalności wydawniczej w ramach PETS Recordings oraz kooperacji z największymi nazwiskami współczesnej elektroniki, Catz ‘n Dogz udowodnili, że ich status pierwszoligowych artystów nie jest dziełem przypadku. To efekt wielu lat ciężkiej pracy na wielu płaszczyznach, która do dziś powinna być uznawana za wzór do naśladowania dla wielu początkujących producentów_ek i didżejów_ek nie tylko w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz & Gerd Janson – Modern Romance

Catz 'n Dogz. Kulisy 20 lat kariery

O kulisach dwudziestu lat kariery, Wojtek i Grzegorz opowiedzieli nam w wyjątkowym odcinku serii wideopodcastów Munocast. Hubert Grupa i Łukasz Kowalka nie stronili od podchwytliwych pytań i wyciągania zakulisowych wątków. Wypowiedzi Catz ‘n Dogz, pełne zabawnych anegdot, ale i interesujących spostrzeżeń, są potwierdzeniem opinii, iż szczeciński duet należy do najbardziej sumiennie pracujących artystów w branży, a wypracowana latami pozycja to nagroda za ogromny wysiłek włożony w wiele aspektów zawodowej kariery.

Munocast: Catz 'n Dogz

Po wysłuchaniu tej rozmowy, nie dziwi fakt obecności chłopaków w katalogach tak uznanych labeli jak Defected Records czy Diynamic oraz zaproszeń do remiksowania utwór dla jak Fatboy Slima, Basement Jaxx, Roisin Murphy, Disclosure czy Danny’ego Tenaglii.

Catz 'n Dogz świętują. Czas na Techno Balkon

Każdorazowa wizyta Catz ‘n Dogz w Polsce to wielka sprawa i znakomita okazja, by zobaczyć i posłuchac na żywo artystów regularnie pojawiających się w line-upach renomowanych klubów czy festiwali. Tym razem Wojtek i Grzegorz zawitają do Trójmiasta, a konkretniej do Gdańska, gdzie zagrają w ramach cieszącego się popularnością cyklu Techno Balkon. Impreza odbędzie się 12 sierpnia w Hali Olivia.

Catz 'n Dogz w Gdańsku – bilety

Zarówno przestrzeń wydarzenia, jak i sam jego charakter, tworzą wyjątkowe okoliczności, by wziąć udział w imprezie z udziałem tak uznanego duetu. Impreza startuje już od godziny 20:00. Bilety znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – w sprzedaży jest już II pula wejściówek!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →