1/2 Catz n Dogz z solową płytą. Ketiov prezentuje nowy album

News

Choć wydawać się może, że ostatnie lata to dla Catz 'n Dogz najbardziej intensywny czas w karierze, to członkom duetu udaje się znaleźć chwile, by oddać się innym projektom. Tak jest w przypadku Wojciecha Tarańczuka, który wydał płytę jako Ketiov.

Album zatytułowany King of Hypocrisy ukazał się 10 maja nakładem labelu należącego do autora i noszącego tę samą nazwę, co jego solowy projekt. Wydawnictwo zawiera 10 kawałków, które sam Ketiov określił jako „bardzo osobiste”.

Każdy utwór ma specjalne znaczenie i osobiście napisaną historię, trzymaną w tajemnicy aż do całkowitego zakończenia nagrań.

Taką informację możemy znaleźć w opisie wydawnictwa na profilu Ketiova w serwisie Bandcamp, gdzie album został udostępniony do odsłuchu oraz zakupu. King of Hypocrisy możecie posłuchać za pomocą odtwarzacza poniżej lub w serwisach streamingowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nastrojowy, zdystansowany krążek idealnie pasuje do późnowieczornych spacerów. Album wypełniają utwory, w których odnaleźć można ogromną przestrzeń, mnóstwo świetnego field recordingu, jak i partii instrumentalnych. Balearyczno-ambietnowe pasaże nadają wydawnictwu niezobowiązującego charakteru, który jest czymś znacznie więcej niż muzyką tła. To prawdziwe SPA dla zmysłów, które pozwala oderwać się od rzeczywistości i utonąć w głębi dźwięków.

Jako Catz 'n Dogz, Wojciech Tarańczuk i Grzegorz Demiańczuk 29 marca zaprezentowali album Friendship wydany w ich własnym labelu, Pets RecordingsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →