20-lecie Catz 'n Dogz w Tamie i Niebie

Catz n Dogz / fot. Karol Grygoruk
Eventpromo
Catz n Dogz - Fot. Karol Grygoruk

To będzie weekend celebracji, za sprawą której duet chce w wyjątkowy sposób podziękować swoim fanom za wspólną historię oraz zbudować energię, która będzie ich niosła wysoko przez co najmniej kolejnych dwadzieścia lat.

Catz 'n Dogz Dwie dekady sukcesów

Choć trudno w to uwierzyć, że mija dokładnie 20 lat od pierwszej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która zapoczątkowała ich muzyczną karierę oraz fantastyczną, szalenie kolorową drogę na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej. Dzisiaj artyści kłaniają się swoim fanom w pas i chcą w wyjątkowy sposób podziękować im za każde osiągnięcie, które bez ich wsparcia nie byłoby możliwe.

Catz 'n Dogz – A Chicken Affair (Extended Verison)

Dwie dekady wspólnych działań Wojtka Taranczuka i Grześka Damianczuka to nie tylko szereg wspólnych, niezapomnianych imprez, które pozostawiły po sobie wspomnienia w postaci uśmiechniętych twarzy na danceflloorze. To także znakomite wydawnictwa, premiery w topowych labelach, kooperacje z czołowymi artystami (takimi jak choćby Disclosure, Rufus Du Sol czy Solomun) oraz przede wszystkim ogromna energia, jaką duet nieprzerwanie otrzymuje ze strony swoich fanów, których spotykają w każdym zakątku świata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz Boiler Room Berlin DJ Set

Rok 2023 zapowiada się wyjątkowo. Catz ‘n Dogz obiecują, że czeka nas kilka miesięcy wspólnej celebracji, pełnych wielu niespodzianek i zaskoczeń. Duet zawita zarówno na sceny największych festiwali, jak i do ulubionych klubów. Wszystko to po to, aby być blisko swoich fanów, w wyjątkowy sposób podziękować im za wspólną historię oraz zbudować wyjątkową energię i atmosferę, która będzie ich niosła wysoko przez co najmniej kolejnych dwadzieścia lat. Jednym z przystanków, będzie poznański klub Tama, który duet odwiedzi już w piątek 19 maja. O support zadba rezydentka i właścicielka klubu – Joana. Kolejnym przystankiem duetu będzie warszawski klub Niebo, który odwiedzą kolejnego wieczora w sobotę 20 maja, w towarzystwie rezydentki Tamy, a noc zwieńczy closing MANOID-a.

Catz 'N Dogz feat. Baasch – Jestem

20y of Catz 'N Dogz w Tamie i Niebie – bilety

U naszych przyjaciół w Biletomat.pl możecie nabyć wejściówki na obdywa wydarzenia. Nie zwlekajcie z zakupem! Pierwsza pula wejściówek na 20-lecie Catz 'n Dogz w Tamie rozeszła się jak świeże bułeczki.Na stronie Biletomat.pl dostępna jest druga pula w cenie 40 złotych. Z kolei bilety do warszawskiego Nieba można nabyć aktualnie w cenie 65 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →