Poznańska Tama rozbija bank programem na jesień

Fot. facebook.com/tamaklub
Eventpromo News

Tytuł Klubu Roku według plebiscytu Munoludy 2022 zobowiązuje. Tama przedstawiła jesienny rozkład jazdy, który już w obecnym stadium robi ogromne wrażenie. Do Poznania ponownie przyjadą czołowi artyści i artystki światowej i polskiej sceny elektronicznej. Będą spektularne powroty, będą wielkie debiuty. Kogo zobaczymy tym razem?

Tama nie zwalnia tempa. Kolejny jesienny sezon w poznańskim klubie zapowiada się znakomicie. A to wciąż nie koniec. Organizatorzy podzielili się częścią programu na nadchodzące miesiące i już teraz sprawia on, że z niecierpliwością zacieramy ręce. Podobne emocje towarzyszą wielu klubowiczom i klubowiczkom, gdyż część wydarzeń już ogłosiła sold out. Wypada pogratulować tamowej ekipie i czekać na kolejne ogłoszenia, gdyż na pewno nikt nie zamierza osiadać na laurach.

Tama zgarnia pełną pulę – masywna jesień w Poznaniu

Wrzesień, październik i listopad – już wiemy, że w tych miesiącach nie zabraknie atrakcji w klubie znajdującym się w zabytkowym budynku Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej przy Alei Niepodległości. Co prawda, włodarze Tamy zdradzili dopiero część swoich planów to już teraz wygląda to niezwykle imponująco. Sprawdźcie, kto zawita do Poznania w najbliższych miesiącach i zaopatrzcie się w bilety tam, gdzie są one jeszcze w sprzedaży!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

8 września

Shlømo pres. Welcome Back Devil: Basswell | Bravo GRL

Bilety w sprzedaży na Biletomat.pl.


28 września

Reinier Zonneveld live I Truant I Kubok

Bilety w sprzedaży na Biletomat.pl.


30 września

Obsession: Afem Syko | Callush | Julian Muller I Anna Borsuk

Karnety w sprzedaży na Biletomat.pl.


14 października

20y of Catz 'n Dogz with Gerd Janson

Bilety w sprzedaży na Biletomat.pl.


20 października

Octave One live


3 listopada

Obsession: Oguz | Krl Mx | Pawlowski | Hatelove

Karnety w sprzedaży na Biletomat.pl.


11 listopada

Monnom Black Showcase: Dax J | Hadone | LDS

Bilety w sprzedaży na Biletomat.pl.


2 grudnia

Valkhør pres. Vendex | Aiden | Sept


Tama – aktualizacja

Włodarze Tamy od razu zapowiedzieli, że to nie koniec niespodzianek. Właśnie poznaliśmy składy kolejnych imprez, a to wciąż nie jest finał ogłoszeń!

Jesień w Tamie – bilety

Jak widać po powyższych ogłoszeniach, jesień w Tamie stać będzie pod znakiem tego, w co poznański klub umie najlepiej – mocnego, technicznego i ambitnego brzmienia w wykonaniu mistrzów i mistrzyń w swoim fachu. Shlømo, Dax J, Julian Muller, Catz ‘n Dogz czy Gerd Janson to tylko niektóre nazwiska z pierwszego ligi światowego clubbingu, które zawitają do Poznania.

Czeka nas jesień pełna wrażeń, a przypominamy – to wciąż nie koniec. Bilety lub karnety na wymienione wyżej wydarzenia i nie tylko znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →