Diabeł powraca. Shlømo kontynuuje rezydenturę i zaprasza na imprezę

Fot. facebook.com/shlomotaapion
Eventpromo

Niewiele polskich klubów może pochwalić się tak dużymi, zagranicznymi nazwiskami wśród rezydentów. Poznańska Tama ma jednak szczególną pozycję i prócz znakomitych, polskich artystów i artystek, za jej program odpowiada postać wyjątkowa. Shaun Baron-Carvais, znany jako Shlømo, już niebawem powróci do Polski, by zainaugurować nowy sezon swojego autorskiego cyklu Welcome Back Devil. Poznaliśmy datę oraz skład pierwszej powakacyjnej imprezy z udziałem Francuza oraz skład gości, którą na nią zaprosił.

Obecność Shlømo wśród rezydentów Tamy nie tylko podniosła rangę samego klubu, lecz dołożyła także solidną cegiełkę do jego programu. Francuz ma znakomitą renomę w elektronicznym światku, lecz nie oznacza to, że odcina kupony. Wręcz przeciwnie. Shlømo to artysta nieustannie poszukujący i pogłębiający tor własnej ścieżki. Zarówno jego produkcje, jak i sety, są tego świetnym dowodem – Shaun nie ogranicza się gatunkowo, co słychać w szerokiej stylistycznie palecie, jaką operuje. Podobnych wzorców szuka u innych, dlatego do swojego cyklu zaprasza nietuzinkowe postacie, które z jednej strony zapewnią najlepszą imprezę, a z drugiej zaskoczą publiczność.

Fot. facebook.com/shlomotaapion

Shlømo pres. Welcome Back Devil – nowe rozdanie

Najbliższa edycja Welcome Back Devil, bo tak nazywa się cykl Shlømo pod kuratelą Francuza, odbędzie się 8 września. Tym samym Tama z przytupem otwiera sezon jesienny. Co prawda, na początku września nie powinno zabraknąć słońca, to jednak okres powakacyjny będzie nastrajać nas imprezowanie w nieco chłodniejszych miesiącach, które nierzadko są czasem urodzaju dla klubowiczów. Kogo Shlømo zaprosił tym razem?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Shlømo | Boiler Room x Bónusz Festival

Shlømo pres. Welcome Back Devil – skład

W składzie wrześniowej odsłony Welcome Back Devil znaleźli się Basswell oraz BRAVO GRL. Ten pierwszy to rodak Shauna, rezydujący na co dzień w Lyonie. Jego znakiem rozpoznawczym jest potężne, pędzące na złamanie karku techno, w którym nie brakuje nawiązań do przeszłości, a także oryginalej struktury setów czy produkcji.

Basswell @ DOOM IS BACK by DOOM Bogotá

Z kolei BRAVO GRL to reprezentantka Wrocławia, członkini ekipy Szepty. Amma nie ogranicza się gatunkowo, dlatego w jej selekcji usłyszymy z jednej strony gabber i schranz, z drugiej hardtechno i neorave, a z trzeciej hyperpop i dark electro. Wrocławianka nie ukrywa swojej nostalgicznej osobowości, która ujawnia się w wielokrotnym puszczeniu oczek do muzyki z minionych dekad – od lat 70. aż do przełomu wieków.

ORAMICS 175: BRAVO GRL

Oprawą wizualną imprezy zajmie się niezastąpiona Lola Haze.

Shlømo pres. Welcome Back Devil – bilety

Bilety na to wydarzenie znajdziecie już u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – poprzednie edycje Welcome Back Devil cieszyły się ogromnym zainteresowaniem! Co więcej, pierwsza pula została już wyprzedana, ale uspokajamy – załapiecie się jeszcze na tańsze wejściówki z drugiej puli!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →