Nadchodzi Obsession, rusza sprzedaż karnetów

Autor: Artur AEN Nowicki Fot. facebook.com/tamaklub
Eventpromo News

Flagowy już cykl poznańskiej Tamy, czyli Obsession, mocno akcentuje swoją obecność w jesienno-zimowym sezonie klubowym. Poznaliśmy już składy dwóch nadchodzących wydarzeń, na które właśnie ruszyła sprzedaż karnetów. Nie zwlekajcie ani chwili - Obsession to synonim mocnych wrażeń i sold outów.

Niesamowitą robotę wykonała ekipa poznańskiego klubu Tama, by zbudować status cyklu Obsession. Imprezy, które miały swoje korzenie w wydarzeniach z udziałem paryskiej ekipy Possession, zaczęły żyć własnym życiem. Zawieszenie działalności francuskiego kolektywu nie stanęło na przeszkodzie włodarzom Tamy – wręcz przeciwnie. Czerpiąc inspirację i doświadczenie z przeszłości i wkładając je w ramy własnego konceptu, postanowili oni stworzyć autorski cykl, który z jednej strony jest kontynuacją minionych wydarzeń, lecz z drugiej ich nową odsłoną – bardziej dopracowaną i organizowaną na swoich warunkach.

Autor: Artur AEN Nowicki Fot. facebook.com/tamaklub

Właśnie dzięki takiemu podejściu Obsession cieszy się niesamowitą popularnością wśród klubowej społeczności. Na kolejne imprezy cyklu zjeżdżają się goście z całej Polski i nie tylko, a bilety wyprzedają się na pniu. Włodarze Tamy nie zamierzają jednak spoczywać na laurach – zbudowali wokół Obsession społeczność, na której uwagi i sugestie są otwarci, dzięki czemu cykl ten jest stale dopracowywanym formatem, który zdążył już wyrobić sobie niebywale mocną markę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Autor: Artur AEN Nowicki Fot. facebook.com/tamaklub

Tama pres. Obsession. Kto zagra?

Autorskie podejście ekipy Tamy widać przede wszystkim w line-upach kolejnych odsłon cyklu. Choć Obsession rządzi się swoimi prawami i ze względu na wyrazistą tożsamość stawia na określone brzmienia, to nie może zabraknąć elementów zaskoczenia. Spójność stylistyczna to jedno, lecz drugie to zagwarantowanie wrażeń najwyższych lotów. Tak też będzie podczas dwóch nadchodzących eventów, które odbędą się kolejno 30 września i 3 listopada. Sprawdźcie ich składy!

Tama pres. Obsession – bilety

Miłośnicy mocnych brzmień nie mają powodów by narzekać. Zarówno polscy, jak i zagraniczni reprezentanci_tki wysokooktanowego techno to synonim udanego wieczoru. Przekonajcie się o tym na własnej skórze i już dziś kupcie karnety. Ich pula jest ograniczona! Karnety znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →