Nadchodzi druga noc wiosennego cyklu Obsession. Mury Tamy przed solidnym testem

fot. via facebook.com/officialcharliesparks
Eventpromo
Charlie Sparks

Po niezwykle udanej, inaugurującej imprezie wiosennego cyklu zacieramy ręce na drugą część trylogii spod szyldu Obsession. Na początku czerwca poznańską Tamę odwiedzi m.in. Charlie Sparks i Lee Ann Roberst. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Obsession. Parkietowy hedonizm z podkręconym BPM

Obsession to przestrzeń wolności i miłości do muzyki oraz ludzi, w której panują tolerancja, równość i brak uprzedzeń. Takimi hasłami reklamuje się poznańska wersja paryskiej, zawieszonej w działalności inicjatywy kolektywu Posession. Włodarze Tamy podtrzymują doskonale sprawdzoną formułę imprezy, zapraszając coraz to ciekawszych reprezentantów bezkompromisowego techno. To jedne z najlepszych, frekwencyjnych imprez w murach najlepszego klubu roku w tegorocznym rankingu Munoludy. Za nami pierwsza odsłona z udziałem m.in MDR – pora na część drugą.

Obsession
fot. via facebook.com/tamaklub

Kolejna impreza odbędzie się 2 czerwca, gdzie za sterami okraszonej doskonałymi wizualizacjami od vj Lola Haze usłyszymy aż trzech artystów. Headlinerem wydaje się być Charlie Sparks, pochodzący z UK dj i producent łączący hard techno z industrialem, rave, psytrance i acid. Swoją muzyką wzbogacił katalog takich wytwórnii jak Exhale czy Possesion, za nim również pierwsza zarejestrowana sesja na Boiler Room w Manchestrze – koniecznie sprawdźcie skill Anglika w tamtejszej akcji!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lee Ann Roberts to postać, która zapisze w Tamie kolejną Obsessionową kartę historii. Ta urodzona w RPA i zamieszkująca Amsterdam DJ-ka i producentka pojawiła się na scenie dzięki debiutowi katalogowemu w hiszpańskiej oficynie Suara. Przed nami szalona jazda artystki, która za swoje największe inspiracje wymienia m.in psychodeliczny rock w wydaniu Jimi Hendrixa i Nirvany.

Ze wschodniego Berlina przyjedzie coraz bardziej wpływowa na tamtejszej scenie Lucia Lu. Współzałożycielka popularnego kolektywu Hoe_mies rzuca wyzwanie wąskim koncepcjom i przestarzałym stereotypom dotyczącym tego, jak wygląda i brzmi „berlińskie techno”. Z czym przyjdzie nam się zmierzyć najlepiej oddaje załączone nagranie z węgierskiego klasyka festiwalowego.

Obsession w Tamie – bilety

Wejściówki na imprezę Obsession z Charlie Sparksem, Lee Ann Roberts i Lucia Lu są do nabycia u naszych przyjaciół Biletomat.pl. Pierwsza pula biletów dostępna jest w cenie 99 zł. Niestety specjalne karnety na wszystkie trzy nadchodzące wydarzenia cyklu Obsession zostały wyprzedane.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →