Poznańska Tama zaprasza na wiosenne aftery

fot. Cocolino / Facebook
Eventpromo
cocolino

W dniach 20-22 kwietnia w Poznaniu odbędzie się wielkie święto polskiej muzyki - wiosenny festiwal showcase'owy oraz konferencja NEXT FEST, następca nieodżałowanego Spring Breaka. Organizatorzy wydarzenia przygotowali również eventy towarzyszące, a wśród nich m.in. afterparty w klubie Tama.

NEXT FEST. Integracja i współpraca…

NEXT FEST to przede wszystkim przestrzeń i warunki do jak największego spotkania przedstawicieli i przedstawicielek szeroko rozumianej branży muzycznej naszego kraju i nie tylko, również przy akompaniamencie koncertów uznanych artystów rodzimej sceny oraz debiutantów:

NEXT FEST powstał z potrzeby integracji i chęci współpracy, dlatego m.in. debiutujący artyści i artystki mają szansę dzielić sceny z najbardziej rozpoznawalnymi postaciami rodzimej fonografii. Z kolei część konferencyjna ma pełnić funkcję platformy do poznawania się, dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń, analizy trendów i networkingu – opowiadają o festiwalu organizatorzy na swojej stronie

NEXT FEST Music Showcase & Conference 2023 / teaser

Zobacz także: Newsy, bilety, koncerty i społeczność. Wszystko w nowej aplikacji Biletomat APP

…a później koncerty i aftery

Piątkowy wieczór na afterparty w Tamie zagości duet Cocolino oraz AEN i Aja ze wspólnym setem. Z kolei sobotnią noc festiwal ukoronują występy Musumeci oraz Joany. Wejście na obydwa aftery jest darmowe dla posiadaczy karnetów na wydarzenie NEXT FEST. Pozostali mogą zapłacić na bramce 30 zł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

NEXT FEST to przede wszystkim okazja do spotkania się z ludźmi i muzyką, która ich łączy, niezależnie od tego, czy jest to praca w tej samej branży, czy życiowa pasja. Nie bez powodu wydarzenie odbywa się wiosną – wierzymy, że w ten jeden kwietniowy weekend w Poznaniu narodzi się wiele pomysłów i przyjaźni, a to wszystko między koncertami najciekawszych artystów i artystek w Polsce – czytamy

Cocolino @ Hala Stulecia, Wroclaw, PL by FTStudio

Voo Voo na niedziele

A na zakończenie weekendu w poznańskiej Tamie koncert Voo Voo – grupa Wojciecha Waglewskiego, będzie promowała swoją najnowszą płytę pt. Premiera. Bilety na ten koncert są również dostępne na stronie Biletomat w cenie 135 zł.

Voo Voo – BeztroskoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →