Tama zaprasza na wiosnę z Obsession

fot. Tama / Facebook
Eventpromo
Tama Obsession Sara Landry

To będzie piękna wiosna i początek lata w poznańskim klubie Tama. W największym klubie stolicy Wielkopolski odbędą się aż trzy imprezy z najmocniejszymi składami współczesnej sceny techno - z tej okazji organizatorzy przygotowali specjalną ofertę.

Nazwa inna – ten sam vibe

Obsession to cykl imprez prezentujący organizowany w poznańskiej Tamie, który nazwą nawiązuje do kultowego już paryskiego Possession. Ze względu na zawieszenie działalności kolektywu, który narobił niebywałego zamieszania w modzie klubowej, przedstawiciele Tamy zdecydowali się nie wstrzymywać tej formuły . Po fantastycznej imprezie z Percem oraz Sarą Landry, organizatorzy zapowiedzieli, nie jeden, a aż trzy imprezy z czołówką sceny szybkiego i mocnego techno.

Pierwszy event odbędzie się w sobotę 15 kwietnia – zagrają na niej dwóch najlepszych kumpli Julian Muller i MRD, a także Imogen.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Julian Muller & MRD – Fall In Love

Koniecznie sprawdź: Kapitalna EP-ka od MRD

Druga impreza odbędzie się w piątek 2 czerwca – wystąpi Charlie Sparks, Lee Ann Roberts oraz Lucia Lu.

Charlie Sparks | Boiler Room Manchester: Teletech

Ostatnia, trzecia impreza cyklu Obsession w sezonie wiosennym, odbędzie się w piątek 30 czerwca – gwiazdą będzie Nico Moreno, który wystąpi wraz z Caivą oraz Under The Moon.

Nico Moreno – She Is Corrupted [TG001]

Obsession w Tamie – karnety

Dziś możecie nabyć specjalne karnety na Obsession, które uprawniają do wejścia na wszystkie trzy imprezy cyklu! Pierwsza pula się wyprzedała – aktualnie na stronie Biletomat.pl dostępne są karnety z drugiej puli w cenie 230 zł.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →