Obsession: Julian Muller i MRD zawitają do Tamy

Julian Muller & MRD / Instagram, fot. Parallx
Eventpromo
julian muller mrd

To będzie wyjątkowa wiosna w poznańskim klubie Tama. Cykl Obsession wchodzi w wiosnę z kapitalnym składem - gośćmi specjalnymi kwietniowej edycji cyklu, będzie francusko-norweski tandem najlepszych kumpli - Julian Muller oraz Kent Tonning, znany pod aliasem MRD.

Tandem doskonały

Obsession to cykl imprez prezentujący organizowany w poznańskiej Tamie, który nazwą nawiązuje do kultowego już paryskiego Possession. Ze względu na zawieszenie działalności kolektywu, który narobił niebywałego zamieszania w modzie klubowej, przedstawiciele Tamy zdecydowali się nie wstrzymywać tej formuły. Po fantastycznej imprezie z Percem oraz Sarą Landry, organizatorzy zapowiedzieli, nie jeden, a aż trzy eventy z czołówką sceny szybkiego i mocnego techno.

Na najbliższym, która odbędzie się 15 kwietnia, wystąpią topowi przedstawiciele nowej fali gatunku, z bardzo mocnym wpływem zarówno oldschoolowego trance’u, eurodance’u, jak i muzyki gitarowej, a w szczególności new wave’u – Julian Muller oraz MRD. Wystąpi również Imogen, a o wizualizacje tradycyjnie zadba Lola Haze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Julian Muller & MRD – Fall In Love

Julian Muller jest pochodzącym z Francji, lecz rezydującym w belgijskiej Brukseli, młodym didżejem i producentem, którego charakterystyczne brzmienie doprowadziło do wydania jego debiutanckiego albumu w Lobster Theremin wraz z innymi,cennymi wydawnictwami w znaczących labelach KAOS i A.R.TS. Następnie Julian założył własną wytwórnię NALI, której celem jest rozbudowywanie wizji i twórczego ducha, ay wspierać artystów w rozwoju dzięki unikalnej platformie kreatywnej. Jednym z tych artystów jest właśnie jego przyjaciel z Norwegii. Warto również odnotować, że obaj panowie, po miesiącach kontaktu na odległość, po raz pierwszy w realu spotkali się dwa lata temu w Warszawie!

Julian Muller – EURO 1

Kent Tonning, czyli MRD, to najmocniej błyszcząca gwiazda norweskiej sceny klubowej ostatnich lat. Dzięki takim utworom jak Superwoman, Oslo czy Reach My Hand, w bardzo krótkim czasie artysta zyskał sobie popularność i sympatię wśród środowiska techno. Jego brzmienie jest melodyjne, bezkompromisowe, nostalgiczne, a jednocześnie twarde i szczere. To mieszanka takich gatunków jak new wave, hardcore, ambient i szybkiego techno. Co ciekawe – Kent był do niedawna pracownikiem.. kliniki weterynaryjnej!

MRD – Oslo

Obsession w Tamie – bilety

Wejściówki na imprezę Obsession z Julianem Mullerem, MRD i Imogen są do nabycia u naszych przyjaciół Biletomat.pl, w cenie 70 zł. Niestety specjalne karnety na wszystkie trzy nadchodzące wydarzenia cyklu Obsession zostały wyprzedane.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →