Nie tylko Open’er, sprawdzamy festiwalowe alternatywy na ten i kolejny weekend

Festiwale Materiał partnerski News
Nie tylko Opener

Open’er wystartował, a wy nie pojawicie się w tym roku w Gdyni? Sprawdźcie festiwalowe kontrpropozycje na ten i kolejny weekend.

Artykuł zawiera treści dla osób dorosłych. Czy masz powyżej 18 lat?

Dużo słońca i trap na światowym poziomie

Open’er Festival 2023 wystartował w zeszłą środę i – co tu dużo mówić – ciężko być całkowicie odciętym od informacji dotyczących tego, co dzieje się na tym festiwalu. Nawet jeśli was tam nie ma, to z pewnością jesteście zasypywani całą masą newsów, storiesów i opowieści znajomych. A gdyby tak zamiast oglądać kolejne relacje, zdecydować się na jakąś alternatywę i samemu przeżyć świetne festiwalowe chwile? Taką alternatywą mogą być dla was Letnie Brzmienia w Krakowie. Dwudniowa, plenerowa impreza startuje już dzisiaj, a w line-upie znajdziecie największe polskie gwiazdy. Wystąpią Zalewski, Kasperczyk, Vito Bambino, Brodka, Nosowska, Kacparczyk, czy projekt specjalny Babie Lato pod przewodnictwem Natalii Kukulskiej.

A może kręcą was rapowe brzmienia? Na szczęście na to też jest rada. Tydzień później, bo 8-9 lipca na stadionie Legii w Warszawie odbędzie się Clout Festival 2.0. To prawdziwe święto dla wszystkich fanów trapu na światowym poziomie. Lil Uzi Vert, Yeat, Kodak Black, J.I.D., Rae Sremmur. raczej nikomu nie trzeba przedstawiać tych postaci. Jak widzicie, alternatyw nie brakuje, zarówno jeśli chodzi o festiwale z polskim, jak i zagranicznym line-upem. Niezależnie jakiej muzyki słuchacie, znajdziecie na tych imprezach coś dla siebie. To, co jednak je łączy, to dobra zabawa!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zrelaksuj się w myśl zasady Made for mixing

Co oprócz artystów jest zawsze warte zobaczenia na festiwalach? Ciekawe strefy tematyczne. Na obu wymienionych wyżej imprezach wyjątkowo interesująco wygląda strefa Monkey Shoulder. Wystąpią w nich bowiem świetne DJ-skie ekipy. Będą to więc idealne okoliczności, by nieco potańczyć lub po prostu zrelaksować się między koncertami.

Alexiiteresa fot. materiały promocyjne
Alexiiteresa fot. materiały promocyjne

Na Letnich Brzmieniach będzie można usłyszeć DJ sety Aleksandry „Alexiiteresy” Grzymskiej z gościnnym udziałem ARMANA oraz Adama „BØGUTA 02” Boguty, jeśli wierzyć zapowiedziom usłyszymy tam dużo latynoskich klimatów, zmixowanych z house’em. Na Clout Festivalu 2.0 z kolei na uczestników czeka niespodzianka w klimacie Made for mixing.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →