Sample lata – DJ w podróży. Kto skomponuje hymn wakacji?

Akcja partnerska
AGIM - Sample lata - Muno.pl x Samsung

W naszej akcji #samplelata odkrywamy kolejne muzyczne karty… Hymn lata stworzy jeden z najbardziej doświadczonych i najwszechstronniejszych producentów muzyki w Polsce. Jesteście ciekawi kto to taki?

Całkiem niedawno wraz z Samsung, zaprosiliśmy Was do akcji #samplelata. Wykorzystując technologię i pasję do podróżowania oraz muzyki chcieliśmy stworzyć wyjątkowe wspomnienie lata AD 2020. Poprosiliśmy Was o dźwięki, które kojarzą Wam się z wakacjami, a jednego z ulubionych polskich producentów namówiliśmy, by dołączył do nas i ubrał te sample w zgrabną całość.

Sample lata – Muno.pl x Samsung Zapowiedź 2

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kto skomponuje hymn lata?

Hymn lata skomponuje A_GIM (Agim Dżeljilji) – jeden z najbardziej doświadczonych i najwszechstronniejszych producentów muzyki w Polsce. W przeszłości odpowiadał za takie projekty jak Őszibarack czy Nervy. Współpracował z wieloma muzykami w Polsce, na czele z Moniką Brodką i Noviką.

Sample lata – Muno.pl x Samsung Zapowiedź 3

Obecnie z powodzeniem solowo nagrywa i występuje jako A_GIM, z kolei z Deasem tworzy odnoszący liczne sukcesy duet Blooma. Laureat wielu prestiżowych nagród, w tym Fryderyka i Munoluda. Od dekad skupiony wokół muzyki elektronicznej, która nie ma przed nim żadnych tajemnic. Zdobył powszechne uznanie zarówno jako producent, ale także i kompozytor, instrumentalista, realizator i didżej.

Więcej o Agimie oraz o dalszych losach naszej wspólnej podróży już wkrótce!

Galaxy A51 + A71 Family Blue

Partnerem akcji jest Samsung.

Sample lata – Muno.pl x Samsung Zapowiedź 1

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →