Sample lata – tworzymy utwór złożony ze wspomnień!

Akcja partnerska
Sample lata

Razem z naszym partnerem, Samsung, i z Wami, naszymi czytelniczkami i czytelnikami, chcemy skomponować utwór złożony z… Waszych wspomnień. Z dźwięków, które towarzyszyły Wam w trakcie minionych wakacji. Stwórzmy razem hymn lata. W tym celu zapraszamy Was do wyjątkowej podróży dosłownie i w przenośni.

Razem z Samsung sprawdzimy, jak brzmiało tegoroczne lato

Minione lato było dla twórców – w tym producentów i DJów – czasem, gdy częściej niż spotykać się z publicznością, mogli dzielić się muzyką i nad nią pracować. Zbierać inspiracje i doświadczenia. Rozwijać warsztat. Szukać nowych rozwiązań.

sample lata

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zastanów się, jak brzmiał najlepszy dzień minionego lata? Jaką byłby piosenką? Spokojną i intymną? A może energiczną i pełną emocji? Jak lepiej nadać formę wspomnieniom, niż przez muzykę i obraz?

Sample lata – wspomnienia zamknięte w muzyce

Te pytania wraz z Samsung kierujemy do wszystkich naszych czytelników i chcemy… usłyszeć Wasze odpowiedzi!

Gromadzimy w telefonach mnóstwo dźwięków, zwłaszcza latem. Wypad ze znajomymi nad jezioro, wyprawa w góry, weekend nad morzem, impreza w plenerze…

Każda chwila, którą dzielimy z bliskimi nam ludźmi, warta jest utrwalenia. Każdej z nich towarzyszą dźwięki – śmiechu, zabawy, muzyki, przyrody, podróży, otoczenia. Podzielcie się nimi. Połączmy je w jedno brzmienie. We wspomnienie zamknięte w muzyce. Niech będzie to hymn lata.

Sample lata - wspomnienia zamknięte w muzyce

Stwórzmy hymn lata – prześlij nam swój DŹWIĘK

W naszych kieszeniach trzymamy smartfony, dzięki którym dokumentujemy rzeczywistość. Przejrzyjcie filmy z wakacji. Wyłapcie z nich interesujące dźwięki. Możecie też nagrać nowe. Jeśli lada moment czeka Was weekendowy wypad, wyjmijcie telefon i nagrajcie to, co słyszycie. A potem wrzućcie tu:

Sample lata - stwórzmy hymn lata

Z zebranych od Was dźwięków, przy użyciu smartfonów Samsung Galaxy A 51 i Samsung Galaxy A71 ułożymy utwór będący hymnem lata. Zadanie to powierzymy czołowej postaci polskiej muzyki, nie tylko elektronicznej. Osobie, która jak nikt inny, potrafi układać dźwięki w taki sposób, by zachwycać słuchaczy. Kto to będzie? Tego dowiecie się już wkrótce!

DJ w podróży

Dzięki technologii możemy tworzyć zawsze i wszędzie. “Wasz utwór”, czyli kompozycja, która powstanie z nadesłanych próbek, powstanie… “w drodze”. Dlaczego? Pracownia jest wszędzie tam, gdzie jesteś Ty – twórca. Twoje studio może zmieścić się do rozmiarów plecaka, do którego zabierzesz wszystko to, za pomocą czego możesz wyrazić to, co czujesz. Zapisać inspiracje. Zapamiętać doświadczenia. Utrwalić wspomnienia. Nadać im nową formę i dzielić się tym z innymi.

Sample lata - DJ w podróży

Podróż czas zacząć

Przeglądajcie zbiory w Waszych smartfonach, słuchajcie i nagrywajcie to, co Was otacza. Już niebawem zaprosimy Was do nadsyłania dźwięków. Jednocześnie – wspólnie z polskimi producentami i producentkami – zastanowimy się nad tym, jak bardzo technologia zmienia zarówno proces tworzenia, jak i odbioru muzyki.

Samsung Galaxy A 51, Samsung Galaxy A71

We współpracy z Samsung zapraszamy Was w podróż – dosłownie i w przenośni – przez wspomnienia i dźwięki. Do zobaczenia już wkrótce na pierwszej stacji!

Partnerem technologicznym akcji jest Samsung.

Regulamin akcji Sample Lata – DJ w podróży

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →