GIGEE z nową EP-ką dedykowaną Berlinowi

Sasse Klass Lindblad
News
gigee

GIGEE wraca do Mobilee z nową EP-ką dedykowaną Berlinowi. Posłuchajcie trzech nowych utworów!

Po LullabyBerlin EP

Polska DJ-ka i producentka GIGEE powraca z nowym materiałem na Mobilee. GIGEE, czyli Paulina Gielniewska, wraca do berlińskiego labelu Mobilee z… materiałem poświęconym właśnie Berlinowi. Postpandemiczny czas GIGEE spędzała dość produktywnie, czego efektem jest m.in. Berlin EP, której premiera odbyła się w ostatni piątek – 11 marca.
Tę producentkę kojarzymy głównie z trzema miastami: Warszawą, Paryżem i właśnie ze stolicą europejskiego techno – Berlinem. To właśnie miasto (które sam określam jako „Nowy Jork Europy”) inspiruje wielu twórców – jest zresztą ulubioną lokalizacją branży muzycznej i kreatywnej z całego świata.

Label Mobilee (który wydał w czerwcu 2020 EP-kę Pauliny Lullaby) dziś z radością prezentuje nowe wydawnictwo, które co prawda pozbawione jest słów w instrumentalnej formie, to oddawać ma szacunek do niemieckiej metropolii: pełnej kontrastów, ale zawsze otwartej, doceniającej wyjątkowość i niebanalność.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Płyta z muzyką emocjonalną

GIGEE tak opisuje swój stosunek do tego release’u:

Nie ukrywam, że to będzie jeden z moich najważniejszych dotychczasowych release’ów, mających również spore znaczenie emocjonalne – kawałki powstawały w różnych okolicznościach podczas pandemii, łącząc kontrast radości i smutku, ekscytacji, przerażenia, wolności i jej braku. Tym razem poświęcam dłuższą chwilę kulturze Berlina i tamtejszej społeczności.

Berlin EP miała już przedpremierowo wsparcie szerokiego grona takich DJ-ów, jak ARTBAT, Adriatique, Joris Voorn, Paco Osuna, Sasha, Magdalena, Nic Fanciulli czy Anja Schneider.

Kroki promocyjne Mobilee

Zwieńczeniem kampanii promującej płytę, a jednocześnie podkreśleniem inspiracji Berlinem będzie specjalny video streaming, nagrany w jednej z najbardziej ikonicznych lokalizacji w centrum miasta. Szczegóły już wkrótce!

Zachęcamy do posłuchania EP-ki GIGEE – wszystkie trzy zawarte na niej utwory mają duży parkietowy potencjał. Utwór tytułowy jest najmocniejszy brzmieniowo i trochę przypomina produkcje Starej Szkoły z Belgii. Grindeveld bardzo szybko wpada w ucho, zaciekawiając linią basu i marzycielsko brzmiącymi klawiszami piano. Azurblau to znowu bardzo fajnie rozkręcający się numer, którego euforyczne brzmienie i głęboki groove klasyfikują jako kandydata do zagrania na imprezie, ale i podczas klubowej audycji w radio.

Sprawdzajcie, gdzie można będzie Paulinę zobaczyć i posłuchać na żywo w przestrzeni klubowej.

na foto: GIGEE i Ralf Kolmann – założyciel i szef Mobilee

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →