15 lat Muno.pl – nadchodzi urodzinowa impreza z Catz ’n Dogz

Eventpromo
Tama - Fot. Artur Nowicki

Już 11 października spotkamy się w poznańskim klubie Tama z legendarnym house'owym duetem Catz ’n Dogz.

15 lat temu w Poznaniu…

To tutaj, w stolicy Wielkopolski, 15 lat temu narodziła się nasza redakcja i tutaj nadal się znajduje. Od tamtej pory udało nam się dotrzeć wszędzie tam, gdzie mieszkają ludzie kochający i tworzący scenę klubową. 15 lat to szmat czasu, zwłaszcza w przypadku prowadzenia redakcji. W trakcie tego okresu przechodziliśmy wiele zmian, ale to, co leżało nam najbliższej serca, jest tam cały czas. Chodzi oczywiście o muzykę i kulturę klubową. Cieszymy się, że podzielacie te fascynacje razem z nami. Wierzymy, że podzielicie także swój czas i energię, by wpaść na nasze imprezy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

15-lecie Muno.pl – urodzinowa trasa

Z okazji tej rocznicy ruszamy w wielką urodzinową trasę. Odwiedziliśmy już warszawską Watę Cukrową, a przed nami jeszcze wrocławskie Ciało, toruńskie NRD, sopocki Sfinks oraz poznańska Tama! Więcej informacji o całej trasie znajdziecie TUTAJ.

Muno.pl trasa 15 urodziny

15 lat Muno.pl – 11 października, Poznań, Tama

Czas dotrzeć z urodzinową trasą do naszego rodzimego Poznania, gdzie zobaczymy się już niedługo – 11 października w klubie Tama. Za didżejską konsolą tego wieczoru staną takie gwiazdy:

CATZ 'N DOGZ

Celebrację w naszym rodzinnym mieście poprowadzi niesamowity duet Catz ’n Dogz! Artyści są laureatami plebiscytu Munoludy 2018 w kategoriach:DJ/Live Roku House oraz Producent Roku. Trudno znaleźć bardziej uznany house’owy projekt w Polsce niż oni!

15 lat Muno - Catz n Dogz w Poznaniu

CONRADQ & JUNIORE

Na dokładkę założyciele Muno.pl – Conradq & Juniore. Grali na najważniejszych polskich festiwalach, takich jak Audioriver czy Open’er oraz w największych klubach w całej Polsce.

15 lat Muno - Conradq, Juniore w Poznaniu

JOANA

Niezwykle utalentowana djka, obecna na polskiej scenie od ponad dekady. Artystka związana jest z Poznaniem, gdzie prowadzi klub Tama, czyli jedno z najważniejszych miejsc na klubowej mapie Polski. W plebiscycie Munoludy 2018 zajęła drugie miejsce w kategorii DJ/Live Roku House.

15 lat Muno - Joana w Poznaniu

GiGi

GiGi to reprezentant warszawskiej marki Instytut. W plebiscycie Munoludy 2018 zajął 3. miejsce w kategorii DJ/Live Roku House. Artysta nie ogranicza się do jednego gatunku i podczas swoich występów serwuje różne rodzaje muzyki, od deep house, przez tech-house, po progressive i melodic techno.

15 lat Muno - GiGi w Poznaniu

Muno.pl 15 urodziny w Poznaniu – bilety

Gorąco zapraszamy Was do wspólnego świętowania urodzin naszego portalu, który tworzycie razem z nami. Szczegóły imprezy znajdziecie tutaj.

15-lecie Muno.pl w Poznaniu

Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →