15 lat Muno.pl! Zwycięzcy Munoludów zagrają na naszych imprezach

News
15-lecie Muno.pl

W tym roku świętujemy 15. urodziny Muno.pl! Z tej okazji ogłaszamy trasę po najważniejszych klubach Polski. Zobaczcie, kto zagra na naszych imprezach.

15 lat to szmat czasu, zwłaszcza w przypadku prowadzenia redakcji. W trakcie tego okresu przechodziliśmy wiele zmian, ale to, co leżało nam najbliższej serca, jest tam cały czas. Chodzi oczywiście o muzykę i kulturę klubową. Cieszymy się, że podzielacie te fascynacje razem z nami. Wierzymy, że podzielicie także swój czas i energię, by wpaść na nasze imprezy.

15 lat Muno.pl – pięć miast, pięć imprez

Postanowiliśmy hucznie celebrować 15. urodziny! Stąd narodził się pomysł trasy, w ramach której odbędzie się szereg imprez. Miejscami wydarzeń będą najważniejsze polskie kluby. Zobaczcie, gdzie i kiedy zamierzamy bawić się razem z Wami!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

30 sierpnia,
Warszawa, Wata Cukrowa

28 września,
Wrocław, Ciało

5 października,
Toruń, NRD

11 października,
Poznań, Tama

25 października,
Sopot, Sfinks700

15 lat Muno.pl – zobacz, kto zagra!

Czas na to, co wszystkich interesuje najbardziej. Na każdej z imprez zagrają najlepsi didżeje i producenci. Nasz wybór był prosty – staraliśmy się, by byli to ci, których to Wy, czytelnicy Muno.pl, wskazaliście jako swoich ulubionych. Dlatego znakomitą większość gospodarzy imprez z okazji naszych 15. urodzin stanowią laureaci plebiscytu Munoludy 2018. Laureaci, którzy – podkreślmy to – zdobyli tytuły dzięki Waszym głosom! Prócz nich pojawi się grono znakomitych artystów. W ten sposób na trasie z okazji 15-lecia Muno.pl zagrają:30 sierpnia, Warszawa, Wata Cukrowa

OSKAR SZAFRANIEC b2b SHAUN REEVES

OSKAR SZAFRANIEC b2b SHAUN REEVES

Conradq & Juniore I Lulu Malina


28 września, Wrocław, Ciało

Deas

DEAS

Duss I Cosmaya


5 października, Toruń, NRD

Aksamit

AKSAMIT

Agim I Anja Kraft


11 października, Poznań, Tama

Catz 'n Dogz

CATZ 'N DOGZ

Conradq & Juniore I Joana I Gigi


25 października, Sopot, Sfinks700

Siasia

SIASIA

Blooma live I Angelo Mike

 

15 lat Muno.pl – bądźcie z nami!

Niezależnie od miejsca, bądźcie z nami. Wpadajcie na nasze imprezy i bawcie się najlepiej, jak potraficie. Wierzymy, że przed nami kilka niesamowitych nocy oraz wiele kolejnych lat dzielenia się najlepszą muzyką. Do zobaczenia!

15 lat Muno.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →