15 lat Muno. Techno, Kopernik i pierniki, czyli jedziemy do Torunia!

News
NRD

Na mapie Polski z łatwością można znaleźć większe miasta. Dużo trudniej o miasta o równie wyrazistym charakterze i z tak wyjątkowym klubem. Taki jest właśnie Toruń i znajdujący się tu NRD.

15 lat Muno.pl – wyjątkowy przystanek na urodzinowej trasie

Klub NRD to nie tylko miejsce odbywania się genialnych imprez. To nie tylko legendarne wieczory, które przez lata wspominają stali bywalcy. To miejsce kształtujące gust, śledzące trendy i selekcjonujące z nich to, co najlepsze. To zasługa włodarzy klubu i całej rzeszy przyjaciół NRD, pełniących funkcje kuratorów programu. Zasługa ludzi niesamowicie świadomych, otwartych, a jednocześnie konkretnych w swoich wyborach. Stąd decyzja o tym, by zorganizować tu jedną z naszych urodzinowych imprez.

15 lat Muno.pl – kto zagra w Toruniu?

Już 5 października w toruńskim NRD wystąpią czołowe postacie i laureaci plebiscytu Munoludy 2018:

AKSAMIT

Aksamit

Aksamit

Jej triumf w kategorii Odkrycie Roku w plebiscycie Munoludy 2018 niespecjalnie nas zaskoczył. Alicja Aksamit od lat niesamowicie świadomie i konsekwentnie buduje swoje nazwisko przez unikalność selekcji i precyzję warsztatu. Jedna z najbardziej wyrazistych postaci nie tylko wrocławskiej, ale i ogólnopolskiej sceny klubowej, współtwórczyni agencji Affekt. Podczas swoich setów, nierzadko granych z winyli, Aksamit potrafi zahipnotyzować doskonale dobranymi, budującymi klimat utworami, a następnie wybudzić z transu serwując głęboką, elektryzującą podróż w techno. Nie inaczej wyobrażamy sobie jej toruński set.

AGIM

Agim

Agim

Postać, której nikomu nie trzeba przestawiać. Prawdziwy człowiek renesansu i człowiek-orkiestra w jednej osobie. Od lat obecny na scenie muzycznej jako zaangażowany i wyrazisty twórca odnoszący sukcesy. Niech przykładem będzie plebiscyt Munoludy 2018, w którym zgarniał statuetki m.in. w kategorii Utwór Roku. W ostatnich latach, AGIM zwrócił się ku temu, co kocha najbardziej i w czym odnajduje się najlepiej. Zarówno jego solowy projekt, jak i współtworzony z Deasem duet Blooma, święcą triumfy. W ramach swoich występów, AGIM filtruje spektrum swoich doświadczeń i inspiracji przez absolutnie profesorski warsztat umiejętności. Najwyższej próby sety to majstersztyki pod kątem techniki i selekcji, o czym z całą pewnością przekonamy się 5 października.

ANJA KRAFT

Anja Kraft

Anja Kraft

Czołowa polska didżejka, która nie tylko od lat obecna jest na scenie, ale ma na nią ogromny wpływ. Zaangażowana w takie projekty jak Instytut, założycielka kolektywu Electrified. To, co wyróżnia jej sety to przede wszystkim absolutna bezkompromisowość. Żadnego ślepego gonienia za trendami. Anja Kraft stawia na autentyczność w selekcji. Mieszając konwencje i gatunki, znajduje wspólny mianownik – złoty środek, którym przyciąga ludzi na parkiet i nie pozwala im go opuścić. Dokładając do tego wyśmienity warsztat, otrzymujemy odpowiedź dlaczego Anja Kraft jest tam, gdzie jej miejsce, czyli w czołówce.

15 lat Muno.pl – widzimy się już za tydzień!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, wyciągnijcie swoje kalendarze i zapiszcie. Sobota, 5 października, klub NRD, Toruń. Bądźcie tego wieczoru razem z nami, tak jak jesteście juz 15 lat! Do zobaczenia! Szczegóły imprezy znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →