Zakończyliśmy głosowanie w plebiscycie Munoludy. Jest rekord!

Artykuł Galeria

Zaczęło się od roku przerwy. Następnie było parę miesięcy wnikliwych analiz, później kilka tygodni intensywnych przygotowań, aż w końcu podzieliliśmy się z Wami odmienioną odsłoną plebiscytu Munoludy.

Do Waszej dyspozycji oddaliśmy konkurs w nowej formule, w ramach której staraliśmy się możliwie jak najlepiej oddać to, co tworzy i rozwija polską scenę muzyki elektronicznej oraz rodzimą kulturę klubową i festiwalową.

Wczoraj zakończyliśmy głosowanie. Zanim poznacie odpowiedź na pytanie „kto zwyciężył?”, opowiemy Wam „jak wyszło”. W ciągu dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

19 159 osób,

które oddały łącznie

204 824 głosy

na nominacje w 16 kategoriach.

To absolutny rekord w historii Munoludów i jeden z najlepszych wyników w dziejach polskich plebiscytów dedykowanych muzyce. Skala sukcesu przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Dla porównania – w ostatniej, równie dla nas udanej edycji plebiscytu z roku 2016, oddano 66 618 głosów.

Ilość głosów na przestrzeni ostatnich lat

Nie udałoby się osiągnąć takiego rezultatu, gdyby nie zaangażowanie ludzi tworzących polską scenę elektroniczną, klubową i festiwalową, których poprosiliśmy o pomoc przy konstruowaniu nowej formuły plebiscytu. Za tę pomoc ogromnie dziękujemy.

Największe podziękowania należą się Wam, wszystkim głosującym, zarówno czytelnikom Muno, jak i nowym gościom, którzy dopiero dzięki udziałowi w plebiscycie poznali naszą redakcję.

To Wy napędzacie polską muzykę, to Wy inspirujecie jej twórców do jej rozwijania na nieskończenie wielu płaszczyznach. Za to i za udział w plebiscycie – dzięki!

W jaki sposób głosowaliście?

Już niebawem podzielimy się z Wami kolejnymi wieściami dotyczącymi wyników plebiscytu oraz gali, która będzie towarzyszyć wręczeniu nagród zwycięzcom i nie tylko. Bądźcie czujni!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →