Selekcja: Aksamit

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich artystów. Tym razem na celowniku Aksamit.

Czego właśnie słuchasz?

Bardzo mocno wkręciłam się w nowe albumy z mojej kolekcji: „Narrative” duetu CHPTR oraz „La Via Della Seta” duetu Primal Code. Są to obecnie najbliższe mojemu sercu brzmienia. Sety i podcasty, które ostatnio mnie oczarowały to mój ukochany Feral dla MONUMENT, Dasha Rush z festivalu PARAL•LEL oraz SCOPÁVIK Błażeja Malinowskiego.
Często wracam też do mixu Cio D’Or z Donato Dozzy. Łączy się z nim niesamowita historia, ponieważ dedykowali tę pełną nadziei selekcję Japonii po zdarzeniach z 11 marca 2011r. Wtedy Cio D’Or wypowiedziała zdanie, które jest moim mottem: „O muzyce nie ma wiele do powiedzenia, ona mówi sama za siebie.”
Na koniec, choć od niego wiele się zaczęło, potężny, głęboki i bardzo ważny dla mnie podcast, dzięki któremu dojrzałam muzycznie – Etapp Kyle dla Smoke Machine. Odsłuchałam go po raz pierwszy mniej więcej 4 lata temu. Zmienił zupełnie moje postrzeganie elektroniki.

Gdzie grasz w najbliższy weekend?

W najbliższy weekend mam przyjemność na dwóch wyjątkowych wydarzeniach. W piątek jadę do Krakowa otworzyć cykl „this.place” razem z Monoloc i Rogerem (gospodarzem wydarzenia, lokalnym DJ-em i promotorem). Cykl odbędzie się w owianym tajemnicą hotelu Forum. Samo miejsce sprawia, że impreza będzie wyjątkowa i ekscytująca.
Natomiast w sobotę gram na imprezie cyklu Projektu Pralnia, którego jestem rezydentką w towarzystwie: Keitha Carnala, Kas:st, Błażeja Malinowskirgo. Chcemy podczas tych imprez dawać szansę młodym artystom, więc zadebiutuje u nas młoda, utalentowana selekcjonerka – Masha Romanova . Drugą scenę przejmuje moja affektowa ekipa, czyli: Seb & Rodrigezz, Vidno, O.Cjant i duet Deep Depot. Cieszę się szczególnie na spotkanie z chłopakami z Kas:st, ponieważ ich wrażliwość od początku ma na mnie niezmiernie wielki wpływ – jestem ciekawa, jak zadziałają na mnie na żywo.

5 numerów, które zawsze masz przy sobie?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. alicjafoinska.comPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →