Blooma z numerem w Suara, wytwórni należącej do Coyu

News
Blooma

Blooma, czyli projekt, za którym stoją Deas i Agim, nie zwalnia tempa. Ich najnowszy numer pojawił się na wydawnictwie wytwórni Suara, za którą stoi Coyu.

Blooma na fali wznoszącej

Jak widać, Blooma stała się motorem napędowym dla swoich twórców – Deasa i Agima. Wydawać się może, iż odkąd panowie zaczęli działać razem, to zarówno ich solowe dokonania, jak i te wspólne, nabrały rozmachu. Niech najlepszym przykładem na to będzie zgarnięcie przez producentów kilku statuetek w plebiscycie Munoludy 2018. Deas triumfował w kategoriach DJ/Live Roku Techno oraz zajął 2. miejsce w kategoriach Producent Roku i Utwór Roku. W tej ostatniej kategorii zwyciężył właśnie AGIM. Jako Blooma, panowie uplasowali się na 2. miejscu w kategorii Odkrycie Roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Producencki duet wciąż wznosi się na fali. Ich utwór zatytułowany Chorian znalazł się na kompilacji ALPHA SIDES vol. 3. Wydawnictwo ujrzało światło dzienne 24 czerwca za sprawą labelu Suara. Twórcą wytwórni z Barcelony jest znany hiszpański producent i DJ, Coyu.

To nie pierwszy raz, gdy Hiszpan zaprasza Polaków do współpracy. Rok temu nakładem Suara Records pojawiła się EPka DosPrócz wydania materiału Bloomy, Coyu dorzucił remiks swojego autorstwa.

Blooma o powstaniu Chorian

Blooma Fot. Artur Nowicki

Blooma Fot. Artur Nowicki

Tak autorzy Chorian mówią o genezie powstawania utworu:

Nagrywaliśmy sporo ujęć w formie field recordingu, chodząc z mikrofonem i dosłownie „łapiąc momenty”. Chcieliśmy uzyskać nowy wymiar. W nagraniu słychać m.in. dźwięk skrzypiących drzwi, nagrany podczas wizyty w klubie Smolna, czy tekstury, które edytowaliśmy, a następnie dodaliśmy do utworu. Chorian to efekt stworzenia pięć nagrań, z czego wybraliśmy trzy, a finalnie zdecydowaliśmy się wydać tylko jeden numer w myśl idei „nie ilość, a jakość.

Obok Bloomy, na ALPHA SIDES vol. 3 znaleźli się Steven Shaden, Yellowheads, Chipi, Balthazar & JackRock oraz I AM BAM. Na wcześniejsze edycje kompilacji trafiały produkcje autorstwa m.in. Tobiasa Lueke, DJa Dextroo, Audio Junkies czy Avision.

Blooma na Audioriver Festival

Przed Agimem i Deasem kolejne intensywne tygodnie. Blooma wystąpi m.in. na festiwalu Audioriver. Muzycy zaprezentują się w formie live act w piątek, 26 lipca, na scenie Circus obok Artbat, Enrico Sangiuliano, Sama Paganiniego.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →