Piotr Bejnar i Blooma na finale tegorocznego sezonu Roof Party

Krakowski cykl Roof Party zamierza zakończyć tegoroczny sezon z przytupem. Czeka nas wieczór z muzyką od czołowych postaci polskiej sceny klubowej.
Roof Party – sezon pełny zmian i sukcesów
Roof Party, inicjatywa doskonale znana w Krakowie i nie tylko, kończy kolejny sezon. Edycja 2019 obfitowała w wiele świetnych imprez, do czego już przyzwyczaili nas organizatorzy. Nie zabrakło niespodzianek.
Po wielu doskonałych edycjach na dachu Hotelu Poleskiego, Roof Party zmieniło lokalizację. Gospodarzem cyklu został dach Hali Stulecia KS Cracovia przy ulicy Focha 40. To właśnie tutaj odbędzie się część imprezy zamykającej tegoroczny sezon.
Wyświetl ten post na Instagramie.
Roof Party – wielki finał edycji 2019
Finał edycji 2019 odbędzie się już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia. Impreza zostanie podzielona na część dzienną i nocną. Miejscem tej drugiej będzie Sala Żyrandole w Forum Wydarzeń przy ulicy Marii Konopnickiej 28. Tak prezentuje się line-up Roof Party Season Finale:
Day (16:00 – 22:00, Hala Stulecia KS Cracovia)
Piotr Bejnar live
Roger
Rzemyk
Night (22:00 – 5:00, Forum Wydarzeń)
Blooma (Agim & Deas) live
Thomas Langner
Tom Palash
Pozostałe szczegóły imprezy znajdziecie tutaj.

Roof Party