Woo York w Krakowie już w ten weekend

Eventpromo Film
woo york

Przed nami jedna z najciekawszych imprez końcówki 2019 roku. Ukraiński duet Woo York zagra w Muzeum Lotnictwa Polskiego.

This.place ponownie zaskakuje

This.place – jeden z najciekawszych  projektów na polskim rynku eventowym ostatnich lat ponownie zaskakuje! Krakowska inicjatywa znana z organizacji głośnego cyklu Roof Party po raz kolejny pragnie zaprosić nas do nietypowej miejscówki. Po imprezach w Hotelu Forum i Teatrze im. Juliusza Słowackiego przyszedł czas na na Muzeum Lotnictwa Polskiego. Headlinerem listopadowej odsłony cyklu będzie jedna z największych gwiazd techno ostatnich lat – Woo York.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niezwykła przestrzeń

Muzeum Lotnictwa Polskiego to miejsce bardzo nietypowe jak na imprezę techno. W murach gmachu przy ul. Jana Pawła II elektroniczne dźwięki spotkają się z ekspozycją prezentującą historyczny przekrój modeli samolotów używanych przez polskie Siły Powietrzne. Organizator zapewnia nas, że ekspozycje dostępne na co dzień w muzeum pozostaną na swoim miejscu. Stworzony w ten sposób klimat brzmi jak gwarancja niesamowitych przeżyć audio-wizualnych. Tym bardziej, że line-up, oprócz wspomnianego Woo York, prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

This.place w. Woo York – line-up

Woo York to chyba jeden z najgłośniejszych projektów ostatnich lat. Pochodzący z Kijowa duet ma na swoim koncie wydawnictwa w takich wytwórniach jak Afterlife, Soma Records, Semantic, czy Drumcode. Ukraińcy stawiają na mroczne, industrialne klimaty połączone z hipnotycznymi loopami. Panowie doczekali się remixów swoich numerów w wykonaniu śmietanki światowej sceny techno. Wariacje na temat ich utworów zaprezentowała min. Tale of Us czy Zadig. Live acty w wykonaniu Woo York uchodzą za jedne z najlepszych w swoim gatunku.

Występ kijowskiej gwiazdy uświetni grono polskich artystów. Usłyszymy duet Blooma, w którego skład wchodzą postaci, których fanom muzyki klubowej przestawiać nie trzeba – Agim i Deas (przypomnijmy nasz ostatni tekst o najnowszym wydawnictwie tego ostatniego).  Obok nich kolejni wyjadacze. Współtwórca programu Audioriver, DJ z kilkunastoletnim doświadczeniem – Leon, oraz blooking manager projektu this.placeRoger. Zapowiada się niezwykła uczta dla zmysłów.

Woo York – 30 listopada, Muzeum Lotnictwa Polskiego, Kraków

Impreza odbędzie już w tę sobotę – 30 listopada w krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego przy ulicy Jana Pawła II. Start – godzina 22:00!

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →