Warszawa i techno w industrialno-steampunkowej przestrzeni

Fot. Facebook
Eventpromo News

Poziom organizowanych w Polsce imprez z muzyką elektroniczną dynamicznie rośnie od lat. Nie jest to jednak domena wyłącznie wielkich klubów czy festiwali. Również nieco mniejsze eventy zaskakują zaawansowanym stopniem organizacji - mowa tu nie tylko o bookingach czy nagłośnieniu, ale również samym koncepcie wydarzenia, jego oprawie, motywie przewodnim czy charakteryzacji przestrzeni. Znakomitym przykładem tego typu działań jest ekipa Art Bar, która z okazji swoich pierwszych urodzin przygotowuje kolejną nietuzinkową imprezę, tym razem w klimacie industrialnym. Sprawdźcie, czego możecie spodziewać się już w najbliższą sobotę, a następnie przekonajcie się o tym na własnej skórze! Nadchodzi Art Of Industrial Zones.

Art Bar nie lubią chodzić utartymi ścieżkami i sięgać po wyświechtane schematy, nawet jeśli są sprawdzone. Zamiast tego, stawiają na kreatywność i element zaskoczenia – ich imprezy mają być doświadczeniem odczuwanym na wielu poziomach, dającym impuls wszystkim zmysłom. Nieszablonowe lokalizacje, wyszukane oprawy, a przede wszystkim złożone koncepty, gdzie którym ich wydarzenia to kompleksowo przygotowane eventy, począwszy od tego, co najważniejsze, czyli muzyki, aż po to, co zachwyca wzrok, gdy słuch zajęty jest muzyką. Nie inaczej będzie w przypadku kolejnej, wyjątkowej imprezy.

Art Of Industrial Zones – materiały organizatora

Art Of Industrial Zones. Art Bar świętują w wyjątkowym stylu

Już w najbliższą sobotę, 2 marca, w stołecznym klubie Mała Warszawa, ekipa Art Bar świętować będzie pierwsze urodziny. Taka okazja wymaga szczególnego podejścia, dlatego tym tym razem charakter eventu będzie skupiony wokół industrialu. Art Of Industrial Zones, bo tak nazywa się nadchodząca impreza, to podróż do post-apokaliptycznego świata muśniętego wiktoriańską awangardą i stream punkiem. To nie wszystko.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Art Of Industrial Zones – materiały organizatora

Techno wypełniajace poprzemsyłowe przestrzenie, wśród ciężkich maszyn, miedzianych rur i kół zębatych, a do tego wizualizacje, efekty sceniczne i taneczny performance w wykonaniu Ann New Performance. Wydarzenie to ma być szczególnie mocnym impulsem dla wyobraźni, która w połączeniu z muzyką i wszystkim tym, co nas otacza, naprawdę przeniesie nas do surrealistycznego wymiaru. Oderwijcie się od rzeczywistości i zanużcie się w niezwykłej opowieści nie z tego świata.

Teaser Art Of Industrial Zones – Art Bar 1st anniversary

Art Of Industrial Zones – kto zagra?

Za oprawę muzyczną odpowiadać będą artyści i artystki z czołówki polskiej sceny elektronicznej. Zagrają:

Florian Bernz I Leon
Bexa I Afterossi

Szczególną rolę odgrywa sama lokalizacja – nie ma w Warszawie drugiego takiego miejsca, gdzie industrialna surowość wnętrz łączy się z ciepłem atmosfery tworzonej przez ludzi, którzy w niej przebywają. Gdzie historia spotyka się z teraźniejszością, tradycja z nowoczesnością, lokalność z wielkomiejskim duchem metropolii. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie w tak doskonałej symbiozie funkcjonują kultura i biznes, duch i materia, wydobywające kształt rzeczy światło i intymny półmrok, twórczy chaos i kojąca harmonia. Mowa oczywiście o Małej Warszawie, mieszczącej się przy ulicy Otwockiej 14.

Art Of Industrial Zones – materiały organizatora

Art Of Industrial Zones – bilety

Wydarzenie już w najbliższy weekend. Bilety na to wydarzenie znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Dress code w styu steam punk/post-apocalyptic/mad-max mile widziany, choć nieobowiązkowy.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →