Świąteczna przerwa i naładowane baterie. Tama wraca na pełnej czterema wydarzeniami w weekend

Fot. Artur AEN Nowicki
Eventpromo
Patrick Mason, Leon, Glasse, Dżem, Mrozu, Tama, Kwiecień

Każdy zasługuje na chwilę odpoczynku. Tym bardziej w święta. Z takiego założenia wyszła poznańska Tama, dając sobie chwilę oddechu w długi weekend wielkanocny. Gdy świąteczna strawa należycie się przyjęła, a baterie odpowiednio naładowały, można wrócić na odpowiednie tory. Jak najlepiej to uczynić? Ano czterema wydarzeniami na przestrzeni trzech dni. Niezłomnych 2 ponownie otwarta!

Tama. Wielki powrót

Okres klubowy wchodzi w decydującą fazę. Pogoda dopisuje z dnia na dzień, coraz więcej miejsc szykuje swoje przestrzenie outdoorowe. Nie inaczej jest u naszych przyjaciół z Tamy, którzy przygotowani w bojach na ponownie otwarcie swojego patio, mają nam do zaserwowania ostatnie imprezy wewnątrz klubu. Jeden z „konkretnych tematów” – jak zdążyli zapowiedzieć jeszcze przed świętami, zostanie zrealizowany w najbliższy piątek (22 kwietnia). Bohaterem weekendu będzie dobrze znany poznańskiej publice Patrick Mason.

Ogłoszony chwilę temu na Audioriver Festival artysta wystąpił w Poznaniu w zeszłym roku i zdaniem wielu obserwatorów słusznie został ochrzczony jednym z największych odkryć minionego sezonu. Wspomnienia z październikowej wizyty ekscentrycznego DJ-a momentalnie podnoszą tętno wszystkim, którzy bawili się wówczas w klubie. Swojej ekscytacji nie kryją artyści uzupełniający line-up nadchodzącej imprezy, w tym kEczuP:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W piątek zagram nareszcie wewnątrz monumentalnych murów klubu Tama, supportując niezwykłą postać – Patricka Masona! Im bardziej poznaję Patricka, tym bardziej się jaram, że wkrótce poznam go osobiście – i wypocę przy jego sztos selekcji trochę kalorii. Wszystkich w Poznaniu gorąco zapraszam do Tamy, a w sobotę – do Wro na inaugurację Syndykatu.

Patrick Mason / January 8 / 6pm-7pm

Tama. Drugi najwyższych duet sceny i dwa koncerty

Jeszcze do niedawna palmę pierwszeństwa i tytuł najwyższego duetu polskiej sceny należał do nich. Słowo klucz – „do niedawna”, bowiem od listopadowej edycji Undercity brzemię to noszą Modifer i HATELOVE. Mimo to na koncie – dziesiątki wspólnych występów w klubach i na festiwalach. Razem – jakieś cztery metry wzrostu. Leon i Glasse znają się na wylot, wiedzą o sobie wszystko, supportowali najznakomitsze nazwiska światowych parkietów. Jako że klasyczny All Night Long to dla nich chleb powszedni, sobotnia noc w Tamie zostanie przez nich skonsumowana w należyty sposób.

O podobne wrażenia względem swoich słuchaczy postarają się dwa koncertowe projekty – Mrozu i Dżem. Jak jeszcze łatwo wyobrazić sobie aktywnego na scenie od 2004 roku Łukasza Mróza, tak za sporą niespodziankę należy postrzegać występ legendarnego zespołu Dżem w przestrzeni poznańskiego klubu. Dla Mroza sobotni występ w Tamie odbędzie się w ramach trasy koncertowej pt. Złota Trasa, promującej jego szósty już, ukazujący się niebawem, album.

Mrozu – Palę w oknie (Official Music Video)

Z kolei dla założonego w 1973 roku przez braci Otrębów oraz Pawła Bergera zespołu Dżem niedzielny koncert będzie idealną okazją do przypomnienia i zaśpiewania największych hitów ze swojej 50-letniej kariery scenicznej: Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Bo Dżem to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy. Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →