Frankey & Sandrino już w piątek w Niebie

Fot. Katja Ruge
Eventpromo News

Zgodnie z zapowiedziami, stołeczne Niebo nie zamierza zwalniać tempa w tym sezonie. Wręcz przeciwnie. Stołeczna miejscówka chce pokazać wszystkim swój klubowy charakter i robi to w najlepszy możliwy sposób - organizując kolejne nieoczywiste imprezy ze starannie wyselekcjonowanymi artystami w rolach głównych. Kolejna z nich już w najbliższy piątek. Gwiazdami wieczoru będą reprezentanci labelu Innvervision - Frankey & Sandrino. Prócz nich zobaczymy i usłyszymy czołowych przedstawicieli rodzimej sceny, a mianowicie Angelo Mike'a i Leona.

O mocno elektronicznych aspiracjach Nieba pisaliśmy już wcześniej, a dokładniej tutaj. Stołeczny klub od lat buduje swoją pozycję na lokalnym i krajowym rynku, lecz obecnie jego działania są jeszcze bardziej zintensyfikowane i skonkretyzowane. Świadczy o tym m.in. jesienny line-up Nieba, w którym znajdziemy mnóstwo łakomych kąsków dla fanów tanecznych brzmień.

Frankey & Sandrino, reprezentanci Innvervision i Diynamic
już w piątek w Niebie – kup bilety

Już w najbliższy piątek do Warszawy zawita niemiecki duet Frankey & Sandrino, którego brzmienie to unikalne połączenie elementów house i techno. W ciągu trwającej dekadę współpracy, panowie zdobyli uznanie na całym świecie. W międzyczasie Frankey & Sandrino wydali wiele utworów w takich wytwórniach jak Innervisions czy Diynamic. Szczególny sukces odniósł numer Acamar, który stał się współczesnym klasykiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Frankey & Sandrino – Acamar

Niebo: Frankey & Sandrino – połączenie dobre jak…

Muzyczne ścieżki członków projektu znacząco różniły się od siebie. Frankey, wszechstronny multiinstrumentalista z klasycznym wykształceniem, eksplorował zarówno improwizowany jazz, jak i muzykę pop. Sandrino, urodzony w Rumunii z zamiłowaniem do kultury włoskiej, zanurzał się w europejskiej scenie house i techno, ucząc się jej tajników w zachodnioniemieckich klubach. Ich wspólna wizja i zaufanie do siebie doprowadziły do wielu udanych projektów, w tym założenia własnej wytwórni muzycznej w 2016 roku, Sum Over Histories, promującej nowe talenty i ich własne produkcje. Ich sekret? Różnice w podejściu, które Sandrino żartobliwie porównuje do wyboru ketchupu czy musztardy. Te różnice, choć prowadzące do komicznych sporów, stanowią siłę ich współpracy i obiecują kolejne muzyczne sukcesy w przyszłości.

Frankey & Sandrinofot. Karja Ruge

Niebo: Frankey & Sandrino, Angelo & Leon

Prócz bohaterów wieczoru, w piątek w Niebie wystąpi inny duet, a mianowicie duet doświadczonych i cenionych przedstawicieli rodzimej sceny, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Angelo Mike i Leon to marki same w sobie, które na krajowym podwórku zna każdy miłośnik klubowych brzmień. Ich obecność w line-upie stanowi równie mocną zachętę do odwiedzenia Nieba, co występ headlinerów.

Niebo: Frankey & Sandrino – bilety

Bilety na to i inne wydarzenia w stołecznym klubie Niebo znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →