Gaslamp Killer przyleci do Nieba

Eventpromo
gaslapp killer

Jeden z najbardziej pozytywnie zwariowanych didżejów i producentów z Kalifornii, powraca do Polski już w marcu.

Mistrz bassowej psychodeli

Gdy za didżejką stoi William Bensussen, popularnie znany jako The Gaslamp Killer możecie spodziewać się dosłownie wszystkiego – ten przesympatyczny, posiadający bujną czuprynę i brodę niczym Władysław Komendarek, amerykański didżej i producent z Los Angeles, tak jak legenda polskiej muzyki elektronicznej, nie próżnuje przeogromną wyobraźnią, a także eklektyczną selekcją w swoich występach. Polska publiczność mogła się przekonać o mocy brzmienia i osobowości Gaslamp Killera m.in. na katowickich festiwalach – Tauron Nowa Muzyka oraz OFF-ie. Z resztą zobaczcie poniżej – co za energia!

The Gaslamp Killer @ Tauron Nowa Muzyka 2012

Kto miał przyjemność go poznać i tańczyć do jego muzyki ten wie, że rezydent takich wydarzeń jak Airplane Mode w klubie Clifton’s Republic, czy Low End Theory jest niczym postać netflixowskiego geniusza. Miksy The Gaslamp Killera łączą w sobie esencje psychodelicznego rocka, z eksperymentalnym hip-hopem, bassem – rytmy Bliskiego Wschodu, Indii, Ameryki Łacińskiej (szczególnie cumbii) i najbardziej zakurzonych breakbeatów świata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Gaslamp Killer – Live From My Living Room – Summer 2020

Gasslap Killer w Niebie – bilety

11 marca Gasslap Killer ponownie zachwyci polską publiczność – tym razem w warszawskim klubie Niebo. Pierwsza pula wejściówek na tą wyjątkową imprezę jest dostępna w cenie 69 zł na stronie Biletomat.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →